عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمايش بازيهايي قدرتمندانه عمده ترين هدف شركت در رقابتهاي آسيا است

نمايش بازيهايي قدرتمندانه عمده ترين هدف شركت در رقابتهاي آسيا است
سه شنبه 21 تیر 1390  06:19 ب.ظ

تهران - نايب رييس بانوان فدراسيون هندبال گفت: هندبال زنان در سالهاي اخير مورد توجه مسوولان ورزشي نبوده و همين مساله مانع از توسعه حرفه اي و قهرماني آن شده است.
نمايش بازيهايي قدرتمندانه عمده ترين هدف شركت در رقابتهاي آسيا است

'ميترا نوري' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: حضور هندبال ايران در رقابتهاي برون مرزي يا مسابقات آسيايي در سالهاي اخير بيشتر جنبه يك حضور صرف بوده و هرگز با نگاه حرفه اي و جدي مورد توجه قرار نگرفته است.


وي ادامه داد: خوشبختانه امسال نگاه ويژه اي از سوي مسولان فدراسيون به هندبال زنان شده و با توجه به حضور تيم هاي جوانان و نوجوانان دختر در مسابقات قهرماني آسيا، برنامه و اردوهاي مناسبي براي آمادگي هر چه بيشتر آنان طراحي شده است.


اين مسوول ادامه داد: در اين راستا اردوهاي آمادگي تيم هاي جوانان و نوجوانان از خرداد ماه سال جاري آغاز شده و در حال حاضر چهارمين اردوي آمادگي تيم زنان جوان در اصفهان در حال برگزاري است.


وي گفت: چهارمين اردوي تيم دختران نوجوانان 30 تير ماه جاري برگزار خواهد شد.


نوري با اشاره به اين كه مسابقات قهرماني جوانان آسيا 21 شهريور ماه سال جاري در قزاقستان برگزار مي شود، افزود: نخستين اردوي تيم جوانان با شركت 60 هندباليست از نقاط مختلف كشور آغاز شد و در حال حاضر 24 نفر در اردو حضور دارند و در پايان مرداد ماه نيز 16 نفر اصلي تيم انتخاب مي شوند.


وي گفت: نخستين اردو نوجوانان نيز با حضور 80 ورزشكار آغاز شده و در چهارمين اردوي تيم تنها 26 نفر دعوت خواهند شد.


مسابقات آسيايي جوانان آسيا از 30 شهريور ماه سال جاري در كشور ژاپن برگزار خواهد شد.


نوري ادامه داد: براي آمادگي هر چه بيشتر اين دو تيم در نظر داريم در اواخر مرداد ماه و با تعيين نفرات اصلي تيم يك بازي دوستانه در تركيه يا باكو براي آنان طراحي كنيم تا تيم با تجربه، اعتماد به نفس كافي و آمادگي بيشتري در رقابتهاي آسيايي شركت كنند.


وي اضافه كرد: پيش از تشكيل اردو از بازيكنان هر دو رده سني تست آمادگي جسماني گرفته شد كه بر اساس ميزان ضعف بدني هر يك از بازيكنان برنامه هايي براي آنان طراحي شده و اگر چه فاصله قابل توجهي تا حد مطلوب داريم، اما وضيعت افراد نسبت به قبل رشد قابل توجهي داشته است.


به گفته نوري، در پايان 9 دوره اردوي آمادگي تيم هاي نوجوانان و جوانان و قبل از اعزام به مسابقات نيز تست آمادگي جسماني از بازيكنان گرفته خواهد شد.


بر اساس اين گزارش، هفت تيم در رقابتهاي قهرماني هندبال زنان جوان در قزاقستان حضور دارند و مراسم قرعه كشي 22 مرداد در كويت برگزار خواهد شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها