عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مشحون:هيچ ترفندي مانع قهرماني ايران در جام ملت هاي آسيا نخواهد شد

مشحون:هيچ ترفندي مانع قهرماني ايران در جام ملت هاي آسيا نخواهد شد
سه شنبه 21 تیر 1390  06:19 ب.ظ

تهران - ريس فدراسيون بسكتبال كشورمان با مثبت ارزيابي كردن آمادگي ملي پوشان براي حضور پرقدرت در جام ملتهاي آسيا، گفت:هيچ ترفندي مانع قهرماني ايران در جام ملت هاي آسيا نخواهد شد.
مشحون:هيچ ترفندي مانع قهرماني ايران در جام ملت هاي آسيا نخواهد شد

'محمود مشحون' در گفت وگو با پايگاه خبري سازمان تربيت بدني، درخصوص شرايط كار ايران در دور مقدماتي گفت:تيمي كه هدفش قهرماني است هيچ چيز برايش سخت و آسان نخواهد بود.ما به چين مي رويم تا در تمام مسابقات با پيروزي از زمين مسابقه خارج شويم.اين در حالي است كه گويا تمامي آسيا با هم تصميم گرفته اند مانع از قهرماني ما شوند.


در مراسم قرعه كشي جام ملت هاي آسيا كه هفته گذشته برگزار شد، بسكتباليست هاي كشورمان با تيم هاي تايوان، قطر و يك تيم از آسيا ميانه همگروه شدند.


محشون در خصوص مسايلي كه براي قهرماني چين در آسيا دست به دست يكديگر داده اند،خاطر نشان كرد: اگر فراموش نكرده باشيد مسابقات جام ملتهاي را با يك ماه تعويق برگزار خواهند كرد و حتي ميزباني را از لبنان به چين منتقل كردند. از طرفي فكر مي كنيد به چه دليل ايران را به تورنمنت‌هاي خود دعوت نمي‌كنند؟ اين مسائل طي ماه هاي گذشته موجب شد تا به اين نتيجه برسيم كه همه مي خواهند چين قهرمان شود. ولي ملي پوشان ما براي قهرماني در جام ملتها و براي حضور مجدد در المپيك هم قسم شده اند و تمام موانع را پشت سر خواهند گذاشت.


وي در خصوص وضعيت فعلي تيم ملي در اردو تصريح كرد: تيم ملي تمريناتش را از روز شنبه آغاز كرده و در حال حاضر بدون هيچ مشكلي زير نظر كادرفني تمرينات خود را پيگيري مي كنند. از سوي ديگر به منظور كسب آمادگي بيشتر قرار است اواخر هفته براي برگزاري يك اردوي تداركاتي راهي مجارستان شوند.


رييس فدراسيون بسكتبال در خصوص فصل نقل و انتقالات و بلاتكليفي بسياري از تيم ها براي شركت در رقابت‌هاي ليگ برتر، افزود:متاسفانه تيم هاي حاضر در ليگ عادت كرده اند در دقيقه نود به فكر انجام كارها بيافتند. در هر صورت فدراسيون بسكتبال براي انجام نقل و انتقالات به همه تيم‎ها دو ماه فرصت داده است. مشحون گفت: مسئولان تيم‎ها در اين مدت بايد با انجام اقدامات لازم آمادگي خود را براي حضور در مسابقات اعلام كنند. اگر هم تعداد تيم ها به آنچه كه مدنظر ما نرسد با همان تعداد اندك ليگ را پيگيري خواهيم كرد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها