عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نتايج روز نخست رقابت هاي تنيس روي ميز دختران دانش آموز كشور اعلام شد

نتايج روز نخست رقابت هاي تنيس روي ميز دختران دانش آموز كشور اعلام شد
سه شنبه 21 تیر 1390  06:23 ب.ظ

كرمان - نتايج روز نخست رقابت هاي تنيس روي ميز دختران مقطع متوسطه دانش آموزان سراسر كشور روز سه شنبه اعلام شد.
نتايج روز نخست رقابت هاي تنيس روي ميز دختران دانش آموز كشور اعلام شد

به گزارش ايرنا، در روز نخست تيم مركزي با نتيجه 3 بر صفر مقابل آذربايجان شرقي پيروز شد و تيم تهران نيز با همين نتيجه مقابل تيم كردستان به برتري رسيد.


همچنين تيم زنجان با نتيجه 3 بر يك مغلوب آذربايجان غربي شد و تيم تهران با نتيجه 3 بر صفر مقابل تيم فارس به پيروزي رسيد.


تيم مازندران با نتيجه 3 بر يك مقابل گلستان به پيروزي رسيد و تيم خراسان رضوي با همين نتيجه كرمان ميزبان اين رقابت ها را شكست داد.


تيم سيستان و بلوچستان نيز با نتيجه 3 بر 2 از سد تيم خراسان جنوبي گذشت و تيم خوزستان با نتيجه 3 بر صفر خراسان رضوي را مغلوب كرد.


در ادامه نيز تيم اصفهان با نتيجه 3 بر يك مقابل تيم مركزي به پيروزي رسيد و تيم همدان نيز با همين نتيجه تيم البرز را شكست داد.


مسوول تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان در حاشيه برگزاري اين رقابت ها در گفت و گو با ايرنا گفت: رقابت هاي ورزشي دانش آموزان دختر سراسر كشور در سه مقطع دبستان، راهنمايي و متوسطه با حضور هزار و 480 دانش آموز در حال برگزاري است.


'مهدي تدين' افزود: اين رقابت ها در سه رشته تنيس روي ميز، ژيمناستيك و بدمينتون از 19 تيرماه جاري آغاز شده و تا هشتم مردادماه امسال ادامه دارد.


وي با اشاره به اينكه دانش آموزان از 26 استان كشور در اين رقابت ها در كرمان حضور دارند، خاطر نشان كرد: 270 مربي، سرپرست، داور و ناظر در اين رقابت ها شركت دارند.ك/3

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها