عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

آگوئرو: این بهترین بازی ام برای آرژانتین بود

آگوئرو: این بهترین بازی ام برای آرژانتین بود
سه شنبه 21 تیر 1390  06:51 ب.ظ

سرخیو لیونل آگوئرو، ستاره جوان تیم ملی آرژانتین در دیدار دوشنبه شب تیمش مقابل کاستاریکا توانست دو گل از سه گل تیمش را وارد دروازه این تیم کند تا آرژانتین با کسب سه امتیاز این بازی به دور بعدی این رقابتها راه یابد.

سرخیو آگوئرو در پایان این مسابقه در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد که هر زمانی که توپ به او می رسید، به دنبال مسی بود تا توپ را به او برساند. آگوئرو در این رابطه گفت:« لیو برای همه ما خیلی مهم است. هر زمانی که توپ را دراختیار داشتم، به دنبال مسی می گشتم تا توپ را به او برسانم.وقتی مسی را در کنارت داشته باشی،مجبوری که توپ را به او بسپاری.»

این صحبتهایی بود که آگوئرو در تمجید و تحسین از مسی به زبان  آورد.

داماد مارادونا در بخش پایانی صحبتهایش درپاسخ به این سوال که آیا بازی مقابل کاستاریکا را بهترین بازی کارنامه ورزشی اش می داند یا خیر گفت:«فکر می کنم بلکه.این بهترین بازی من برای تیم ملی آرژآنتین بود. البته بازی مقابل برزیل در المپیک را هم دوست داشتم. دوشنبه شب از حمایت هواداران تیم واقعا خوشحال شدم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها