عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آخرین اخبار لیگ برتر در روز سه شنبه 21-4

آخرین اخبار لیگ برتر در روز سه شنبه 21-4
سه شنبه 21 تیر 1390  07:19 ب.ظ

با سلام خدمت دوستان گرامی

با توجه به اتمام بازیهای فوتبال لیگ برتر  و  جام حذفی 

اخبار مرتبط به حواشی تیم های لیگ برتر - مصاحبه های آنان و نقل و انتقال بازیکنان ، در پست هاي زير آخرين اخبار و حواشی مرتبط  به تيم هاي فوتبال ليگ برتر كشور  را در روز سه شنبه 21-4 بصورت مجموع قرار داده ميشود

این اخبار به تناوب و در طول روز گذاشته خواهد شد    /   اميدوارم كه مور توجه دوستان قرار گیرد

دوستان  با مطالعه پست ها  لطفا از درج مطالب تکراری در این تایپیک خودداری کنید - ممنون

http://oko.ir/images/78273607-6b22-4b43-bc96-fef83638bed8-318x450.jpg

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823

پاسخ به:آخرین اخبار لیگ برتر در روز سه شنبه 21-4
سه شنبه 21 تیر 1390  07:20 ب.ظ

كعبي با مس به توافق كامل رسيد

هافبک فصل گذشته تيم فوتبال استيل آذين با مسوولان تيم مس کرمان به توافق کامل رسيد و دريازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر براي اين تيم به ميدان مي رود.

حسين کعبي گفت: درهمين ارتباط فردا براي گرفتن رضايتنامه و تسويه حساب مالي به ديدار مالک باشگاه استيل آذين خواهم رفت.
وي افزود: البته پيش از اين مقرربود در تيم جديد هدايتي عضويت داشته و درباشگاه جديدش بازي کنم که به دليل مهيا نشدن شرايط اين موضوع منتفي شد.
هافبک جديد تيم فوتبال مس کرمان در خصوص تيم جديدش نيز گفت:‌مس کرمان تيم خوبي است معتقدم آنها در فصل گذشته با بدشانسي روبه رو شده و به آنچه که استحقاقش را داشتند نرسيدند.
کعبي در ادامه به کادر فني اين تيم و رابطه خوب و صميمي اش با مرفاوي اشاره کرد و افزود:خوشبختانه ارتباط خوبي با کادر فني اين تيم به خصوص مرفاوي دارم ازطرفي تمامي بازيکنان اين تيم را از نزديک مي شناسم و در گذشته با بسياري از آنها همبازي بوده ام.
تيم مس کرمان درحال حاضر در ترکيه اردوي تدارکاتي برگزار کرده است کعبي دراين خصوص و در پاسخ به اين سووال که عدم حضورش دراين اردو آيا لطمه اي به او و تيم وارد خواهد کرد يا خير نيز گفت:‌مشکل خاصي نيست درحال حاضر من نيز در تهران با مربي بدنسازم درحال تمرين هستم از اين رو مشکل خاصي پيش نخواهد آمد. 

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

سه شنبه 21 تیر 1390  07:22 ب.ظ

اشجاري به سپاهان پيوست

حسن اشجاري با عقد قراردادي 2 ساله به سپاهان پيوست.

مدافع فصل گذشته تيم ذوب آهن که سابقه حضور در تيم ملي ، قهرماني با ذوب آهن در رقابت هاي جام حذفي، نايب قهرماني در ليگ برتر و شرکت در ليگ قهرمانان آسيا را در کارنامه خود دارد پس از امضاي قرارداد رسما راهي باشگاه سپاهان اصفهان شد.

جذب اين مدافع با نظر و تاکيد لوکا بوناچيچ صورت پذيرفت. وي فردا راهي ترکيه مي شود و به اردوي سپاهاني ها در اين کشور مي پيوندد.

اشجاري در گفتگويي با سايت باشگاه سپاهان در مورد حضور دوباره اش در اين تيم گفت : خوشحالم که بار ديگر به اصفهان بازگشته ام و فوتبال را در اين خطه کشور با همه مردم خونگرمي که دارد ادامه مي دهم.

وي ادامه داد : حضور در سپاهان براي هر بازيکني آرزو است. اين باشگاه حرفه اي ترين باشگاه ايران است که در طول سال هاي اخير روند رو جلو خود را در ايران و آسيا به خوبي به نمايش گذاشته است و قهرماني ها و افتخارات متعدد اين باشگاه مويد اين ادعاست .

اشجاري افزود : اميوارم در سپاهان باز هم بتوانم روزهاي خوبي که در فوتبال اصفهان داشته ام را به نمايش بگذارم و با تمام توان و تلاش هواداران سپاهان که تعصب و عشق آنها به تيم محبوبشان زبانزد است را خوشحال کنم.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

سه شنبه 21 تیر 1390  07:26 ب.ظ

ماه رمضان رقابتها ساعت 22 برگزار مي‌شود

برنامه پنج هفته اول ليگ برتر اعلام شد

سازمان ليگ برتر برنامه 5 هفته اول مسابقات فوتبال باشگاه‌هاي کشور را اعلام کرد.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، برنامه پنج هفته ابتدايي مسابقات فوتبال ليگ برتر به شرح زير است:

هفته اول:

سه شنبه 11 مرداد 1390 ساعت 22:00 هفته اول

پرسپوليس - ملوان- آزادي - تهران

داماش گيلان - نفت آبادان - شهيد عضدي - رشت

مقاومت شهيد سپاسي-نفت—حافظيه-شيراز

مس کرمان-شهرداري تبريز-شهيد باهنر-کرمان

سايپا-صنايع مس سرچشمه-انقلاب-کرج

تراکتورسازي تبريز-صباي قم-يادگار امام(ره) –تبريز

راه آهن-ذوب آهن-راه آهن اکباتان-تهران

فولاد خوزستان-شاهين بوشهر-تختي-اهواز

چهارشنبه 15 مرداد 1390 ساعت 22:00

فولاد مبارکه-استقلال- فولاد شهر- اصفهان

هفته دوم:

يکشنبه 16 مرداد 1390ساعت 22:00

ملوان-راه آهن-تختي-انزلي

شاهين-پيروزي-شهيد بهشتي-بوشهر

مس سرچشمه-فولاد خوزستان-شهيد باهنر-کرمان

ذوب آهن-تراکتور سازي-فولاد شهر - اصفهان

شهرداري تبريز-سايپايادگار امام-تبريز

دوشنبه 17 مرداد 1390-ساعت 22:00

نفت ابادان-مقاومت شهيد سپاسي-تختي-آبادان

صباي قم-فولاد مبارکه سپاهان-يادگام امام (ره)-قم

استقلال-داماش-ازادي-تهران

نفت-مس کرمان-متعاقبا ارسال مي شود.

هفته سوم:

پنجشنبه 20 مرداد 1390ساعت 22:00

پيروزي-شهرداري تبريز-آزادي-تهران

ملوان –مس سرچشمه-تختي-انزلي

سايپا-ذوب آهن-انقلاب-کرج

تراکتورسازي –شاهين بوشهر-يادگار امام (ره)-تبريز

جمعه 21 مرداد 1390ساعت 22:00

مقاومت شهيد سپاسي-داماش-حافظيه-شيراز

مس کرمان-استقلال-شهيد باهنر-کرمان

فولاد مبارکه سپاهان-نفت آبادان- فولادشهر - اصفهان

راه آهن-صباي قم-راه آهن اکباتان-تهران

فولاد خوزستان-نفت-تختي-اهواز

هفته چهارم:

سه شنبه 25 مرداد 1390 ساعت 22:00

شاهين بوشهر-ملوان انزلي-شهيد بهشتي-بوشهر

مس سرچشمه-پيروزي-شهيد باهنر-کرمان

نفت آبادان-مس کرمان-تختي-آبادان

داماش-تراکتورسازي-شهيد عضدي-رشت

ذوب آهن-فولاد خوزستان - فولادشهر - اصفهان

صباي قم-سايپا-يادگار امام(ره)تبريز

استقلال-مقاومت شهيد سپاسي-ازادي-تهران

نفت –راه آهن-متعاقبا ارسال مي شود.

هفته پنجم:

سه شنبه اول شهريور 1390 ساعت 22:00

پيروزي-نفت-آبادان-آزادي-تهران

ملوان-ذوب آهن-تختي-انزلي

شاهين بوشهر-صباي قم-شهيد بهشتي-بوشهر

مس کرمان-مقاومت شهيد سپاسي-شهيد باهنر-کرمان

فولاد مبارکه-نفت- فولادشهر - اصفهان

سايپا-داماش-انقلاب-کرج

راه آهن-مس سرچشمه-راه آهن اکباتان-تهران

چهارشنبه دوم شهريور 1390 ساعت 22:00

تراکتورسازي تبريز-شهرداري تبريز-يادگار امام(ره)-تبريز

فولاد خوزستان-استقلال-تختي-اهواز

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

سه شنبه 21 تیر 1390  07:29 ب.ظ

فتح‌اله‌زاده:

سلطان دروازه‌بان‌هاي ايران هديه به هواداران

علي فتح‌اله‌زاده گفت: رحمتي که يکي از بهترين دروازه‌بان‌هاي ايران است را به هواداران استقلال تقديم مي‌کنيم.

سرپرست باشگاه استقلال امروز ظهر و پس از قطعي کردن حضور سيدمهدي رحمتي در استقلال در پي سوال خبرنگار سايت باشگاه استقلال اعلام کرد: رحمتي که يکي از بهترين دروازه‌بان‌هاي ايران است را به هواداران بيشمار استقلال تقديم مي‌کنيم و اميدواريم با کمک هواداران، درايت کادر فني و تعصب بازيکنان امسال سال خوبي را براي استقلال رقم بزنيم.

فتح‌اله‌زاده در پايان افزود: هنوز کار ما تمام نشده و گام به گام جلو مي‌رويم و هواداران استقلال بدانند که اين گام‌ها محکم برداشته خواهد شد.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

سه شنبه 21 تیر 1390  07:32 ب.ظ

نيمکت‌ها جابجا مي‌شوند

تغييرات اساسي در ورزشگاه يکصد هزار نفري

مديريت مجموعه ورزشي آزادي در آستانه آغاز فصل جديد رقابت‎هاي ليگ برتر تصميم به انجام بازسازي‎هاي لازم و تغييراتي در محل تعبيه نيمکت بازيکنان، ناظران و LED‌هاي تبليغاتي گرفته است که مهمترين تغيير آن انتقال نيمکت‌ها به ضلع شرقي ورزشگاه است.

در حدود 20 روز مانده به آغاز یازدهمین دوره رقابت‎های فوتبال لیگ برتر باشگاه‏های کشور، زمین چمن استادیوم یک صدهزار نفری آزادی کاملا آماده است و هیچ مشکلی برای برگزاری این رقابت‎ها ندارد. اما قرار است تغییراتی در اطراف زمین و در بخش  نیمکت‎ها و تبلیغات ایجاد شود.

بر این اساس محل نیمکت‎های بازیکنان ذخیره تیم‎ها و ناظران از جایگاه فعلی منتقل شده و در محل مقابل آن واقع در ضلع شرقی مجموعه ورزشی آزادی تعبیه می‎شوند. این نیمکت‎ها پس از تعویض کامل به صورت چرخ‎دار در محل‎های جدید تعبیه می‎شوند. در مقابل LED های تبلیغاتی هم که در حال حاضر در ضلع شرقی و روبروی جایگاه ویژه قرار دارند نیز به سمت مقابل منتقل خواهند شد.

برای آغاز فصل جدید مسابقات باشگاهی فوتبال بخش موتورخانه مرکزی استادیوم یک صد هزار نفری آزادی که چندی پیش دچار مشکل شده بود نیز مورد بازسازی‎های قرار می‎گیرد تا این بخش در این فصل از رقابت‎ها دچار مشکل نشود. ضمن اینکه جایگاه ویژه جانبازان نیز افتتاح خواهد شد.

اردشیر درویشی، مدیر مجموعه ورزشی آزادی ضمن تائید این مطلب اظهار داشت: مسئولان AFC در بازدیدی که از مجموعه آزادی داشتند انجام چنین تغییراتی را توصیه کرده بودند. بر این اساس عزیرمحمدی، رئیس سازمان لیگ فوتبال پیشنهاد انجام آن را ارائه کرد.

وی تصریح کرد:  توصیه مقامات AFC و پیشنهاد رئیس سازمان لیگ بر این اساس مطرح شده که محل نیمکت بازیکنان و ناظران به محل رختکن‎ها نزدیک‎تر شود. بنابراین انجام این جابه‎جایی‎ها را در دستور کار قرار داده‎ایم تا در صورت تصویب پیش از آغاز لیگ 90 آنها را انجام دهیم.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی ضمن تاکید بر اینکه نیمکت بازیکنان و ناظران به طور کامل تعویض خواهد شد، خاطرنشان کرد: نیمکت‌های جدید به صورت چرخ‎دار تهیه می‎شوند تا در صورت نیاز امکان جابه‎‏جایی سریع آنها وجود داشته باشد.

درویشی با اشاره به افتتاح جایگاه ویژه جانبازان گفت: پیش از این محل مشخصی برای استقرار این افراد وجود نداشت. اما با افتتاح جایگاه مورد نظر، عزیزان جانباز با کمترمشکلی جهت استقرار در استادیوم یک صد هزار نفری مواجه خواهند بود.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تاکید کرد: تماشاگران فوتبال وقتی برای تماشای نخستین دیدار فصل یازدهم رقابت های لیگ برتر به استادیوم یک صد هزار نفری مراجعه می کنند به طور حتم با تغییرات و تحولات محسوسی مواجه خواهند شد.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

سه شنبه 21 تیر 1390  07:35 ب.ظ

نقل و انتقالات پاس همدان

تيم فوتبال پاس همدان قراداد 2 بازيکن خود را براي فصل آينده تمديد کرد.

هادي بلوري و مرتضي تبريزي بازيکنان فصل گذشته پاس همدان بودند که قرارداد خود را به ترتيب به مدت 2 و 3 سال با اين تيم تمديد کردند.
علي نظر محمدي، عليرضا عباسفرد، علي قرباني، احمد پاسي، علي ميرشفيعيان، بابک رضي و ميثم رضاپور بازيکناني هستند که پيش از اين با پاس ثبت کرده‌اند.

* محمد جواد زارعي، هافبک فصل گذشته شهرداري ياسوج با عقد قراردادي 2 ساله رسماً به پاس همدان پيوست.

* روز گذشته 3 بازيکن آلماني براي تست دادن در تمرين پاس حضور يافتند که با نظر کادرفني حضور آنها به دليل عملکرد ضعيف منتفي شد.

* تمرينات پاس تا آخر هفته در 2 نوبت صبح و عصر در همدان پيگيري مي‌شود و پس از آن شاگردان فراز کمالوند براي برپايي اردويي 10 روزه در تهران يا رامسر آماده خواهند شد.
ليگ دسته اول فوتبال از 10 شهريور آغاز مي‌شود.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

سه شنبه 21 تیر 1390  07:36 ب.ظ

اولين تمرين اولادي با پرسپوليس

گزارش تمرين امروز پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس با حضور دو فرزند علي کريمي برگزار شد.

تمرين پرسپوليس صبح امروز از ساعت 10 در ورزشگاه درفشي فر دنبال شد.
در اين تمرين بازيکنان ابتدا بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به حفظ توپ و پرسينگ و آقا وسط و مرور کارهاي تاکتيکي پرداختند.

* بازيکنان ملي پوش در تمرين امروز حضور داشتند اما هادي نوروزي و ميثاق معمارزاده غايب بودند.

* استيلي در ابتداي تمرين براي بازيکنان صحبت و سپس جلسه‌اي خصوصي با حقيقي برگزار کرد. سپس اين دو نفر با چهره‌اي خندان به روبوسي با يکديگر پرداختند که سوژه اصلي عکاسان بود. حقيقي پس از گفت و گو با استيلي به رختکن رفت.

* مازيار زارع تنها نظاره‌گر بود.

* محمد پنجعلي عضو کميته فني حضور داشت.

* 21 بازيکن اصلي و 2 بازيکن تستي در تمرين امروز حضور داشتند.

* نکته جالب تمرين امروز حضور علي کريمي به همراه 2 فرزندش بود. فرزندان کريمي با لباس‌هاي شماره 8 بارسلونا در تمرين امروز حضور پيدا کردند و به فوتبال زمين کوچک پرداختند. همين موضوع باعث شد تمرين امروز تحت الشعاع‌ دو فرزند علي کريمي باشد.

* 30 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند.

* دروازه‌بانان پس از 30 دقيقه به صورت جداگانه زير نظر عزيزيان کار کردند.

* استيلي دقايقي با ملي پوشان در مورد نحوه تمرينات اتريش به گفت و گو پرداخت.

* بعد از 30 دقيقه مهرداد اولادي و سيف اللهي به صورت اختصاصي تمرينات هوازي انجام دادند.

* هواداران پرسپوليس عليه جاسم کرار شعار دادند و به حمايت از علي کريمي پرداختند. سپس شيث رضايي، مهرداد اولادي و نصرتي را به شدت تشويق کردند. هواداران همچنين با شعارهايي از حبيب کاشاني بابت جذب اولادي تشکر کردند.

* غلامرضا رضايي پس از 80 دقيقه به تمرينات اختصاصي پرداخت.

* کريمي، منصوري و محمد دقايقي بيشتر از سايرين به تمرين پرداختند.

* تمرين پرسپوليس ساعت 11:50 به پايان رسيد و فردا پيگيري خواهد شد.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

سه شنبه 21 تیر 1390  07:48 ب.ظ

تصميم‌گيري با پرسپوليسي‌هاست

چمنيان: به شهرداري تعهد دارم

گزينه مربيگري پرسپوليس گفت: دستياري در تيمي مانند پرسپوليس براي هر مربي مي‌تواند مطلوب باشد اما دوست دارم هر جا بيشتر مؤثر هستم، فعاليت کنم.

عباس چمنيان گفت: از روز گذشته کار را با شهرداري ياسوج آغاز کرديم تا براي رقابت‌هاي ليگ دسته اول آماده شويم. تغيير مديريت مشکلي به وجود نياورد تا کار را با قدرت آغاز کنيم.

وي در مورد اينکه گزينه‌هاي مربيگري ديگري از جمله فيروز کريمي براي شهرداري در نظر گرفته شده بودند، گفت: در فوتبال ما از اين مسائل زياد اتفاق مي‌افتد و قبل از آغاز فصل بازيکنان و مربيان به چند تيم مي‌پيوندند. در اين مورد مشکل خاصي وجود ندارد و پس از گذشت يک هفته همه مسائل حل خواهد شد. اينکه يک مربي با چند تيم قرارداد مي‌بندد فقط مختص فوتبال ما است.

چمنيان درباره اينکه نام وي به عنوان يکي از گزينه‌هاي دستياري حميد استيلي در پرسپوليس مطرح شده، تأکيد کرد: روز شنبه جلسه‌اي با مسئولان باشگاه پرسپوليس از جمله کاشاني، استيلي و مايلي‌کهن برگزار کردم. در اين جلسه صحبت‌هايي مطرح و تصميم‌گيري به بعد موکول شد تا در آينده اين موضوع نهايي شود.

وي در پاسخ به اين سؤال که با توجه به قرارداد با شهرداري، دستياري استيلي را قبول خواهد کرد، گفت: کار را با شهرداري آغاز کرده‌ام و ديگر به اين تيم متعهد هستم. اين موضوع که باشگاه پرسپوليس چه تصميمي بگيرد و در آينده چه اتفاقي بيفتد يک بحث ديگر است. البته تأکيد مي‌کنم قبل از اينکه با شهرداري کار را آغاز کنم با پرسپوليسي‌ها صحبت کرده بودم.

گزينه مربيگري پرسپوليس در خصوص اينکه آيا علاقه‌اي به حضور در اين تيم دارد خاطرنشان کرد: مربي حرفه‌ا‌ي هرجا شرايط برايش فراهم باشد کار مي‌کند، اما واژه حرفه‌اي در فوتبال ما فقط به حرف است و در عمل کمتر چيزي از حرفه‌اي‌گري مي‌بينم.

وي ادامه داد: بحث دستياري در تيمي مانند پرسپوليس براي هر مربي مي‌تواند مطلوب باشد اما موردي که در جلسه با مسئولان پرسپوليس مطرح کردم اين بود که دوست دارم هر جا بيشتر مؤثر هستم، فعاليت کنم.

چمنيان يادآور شد: براي حضور در جمع سرخپوشان به عنوان مربي اگر بخواهم به اسم پرسپوليس بسنده کنم، برايم افتخار است اما خيلي مطلوب نيست، اگر بتوانم تأثيرگذار باشم حضور در پرسپوليس مناسب است.

وي در پاسخ به اين سؤال که اگر به عنوان مربي پرسپوليس انتخاب شود، باتوجه به قراردادش با شهرداري ياسوج به اين تيم مي‌رود يا خير، گفت: با کاشاني در اين مورد هم صحبت کردم و قرار شد در صورتي که به عنوان مربي اين تيم انتخاب شوم، رايزني‌هاي لازم با شهرداري ياسوج انجام ‌شود تا کمک حميد استيلي در پرسپوليس شوم.

چمنيان در مورد اينکه تا چه زمان تکليفش روشن خواهد شد، عنوان کرد: قرار شد مسئولان پرسپوليس تصميم بگيرند. فعلاً که خبري نيست. از روز شنبه که جلسه داشتيم تا امروز اتفاق خاصي رخ نداده است.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

چهارشنبه 22 تیر 1390  01:55 ب.ظ

تعويق مراسم تقدير از پرسپوليسي‌ها و دايي

کانون پيشکسوتان پرسپوليس مراسم تقدير از پرسپوليسي‌ها را به تعويق انداخت.

در پي سفر پرسپوليس به ترکيه در تاريخ يکشنبه 26 تير کانون پيشکسوتان پرسپوليس تصميم گرفت مراسم تقدير از علي دايي و بازيکنان اين تيم که فصل گذشته قهرمان جام حذفي شده بودند را به تأخير بيندازد و در موعد ديگري برگزار کند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
دسترسی سریع به انجمن ها