عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

با رفتن فابرگاس، من و آرسنال لطمه مي‌خوريم

با رفتن فابرگاس، من و آرسنال لطمه مي‌خوريم
سه شنبه 21 تیر 1390  08:12 ب.ظ

بازيكن هلندي تيم فوتبال آرسنال خروج كاپيتان سسك فابرگاس را ضربه‌اي مهلك به توپچي‌ها تلقي مي‌كند.

به نقل از ديلي‌استار، روبين فان‌پرسي گفت: اگر سسك از جمع ما برود، به گمانم لطمه‌اي بزرگ بر من و تيم وارد خواهد شد. اگر در مورد وضعيت صحبت كنم، او اولين نفري است كه به او توجه خواهم كرد چرا كه در اين حالت بازي كردن يا نكردنش برايم مهم است.
وي ادامه داد: ما ارتباط خوبي با هم داريم. او دقيقا مي‌داند چه زماني بايد به من پاس دهد. از لحاظ ذهني، او نسبت به ساير بازيكنان سريع‌تر عمل مي‌كند كه اين امر خود، ويژگي خاصي است.

گلزن هلندي گفت: به عنوان مثال در بازي خارج از خانه فصل قبل مقابل بلكپول، او 4، 5 پاس فراموش نشدني در 18 دقيقه نخست داد. من استفاده نكردم ولي او كار خودش را انجام داد.
وي ادامه داد: سسك بازيكني منحصربه‌فردي است.او خيلي چيزها را نسبت به ديگران سريع‌تر مي‌بيند. اميدوارم اين بازيكن در تيم بماند و ما بتوانيم در كنار هم براي يك دوره طولاني بازي كنيم.

اين اظهارات مهاجم خارجي تيم لندني پس از چندين هفته مطرح شدن داستان انتقال كاپيتان آرسنال به بارسلونا عنوان شد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها