عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اوزیل با فاضلی قطع همکاری کرد

اوزیل با فاضلی قطع همکاری کرد
سه شنبه 21 تیر 1390  08:12 ب.ظ

به گزارش نشریه بیلد، مسوت اوزیل، ستاره آلمانی رئال مادرید، با مدیر برنامه های ایرانی اش، رضا فاضلی قطع همکاری کرد.

این نشریه ادعا کرد که مصطفي اوزيل، پدر مسوت اوزيل در این مسئله نقش زیادی داشت و از این به بعد خود به عنوان مدیر برنامه های پسرش فعالیت خواهد کرد.
اين اتفاق در حالي روي داد كه فاضلي از 5 سال قبل و زمانی که اوزیل بازیکن گمنامی بود، مدیر برنامه های او شده بود و نقش مهمی در پیوستن او به رئال در سال گذشته داشت.
فاضلی از اين اقدام اظهار تعجب كرد، ولي اظهار داشت آن را خواهد پذيرفت و اقدام صورت گرفته تاثيري در مناسبات دوستانه‌اش با مسعود اوزيل نخواهد گذاشت.
اين نشريه سپس از قول مصطفي نوشت: من هميشه در مهم‌ترين‌ تصميم‌گيري‌هاي مربوطه سهيم بودم يا اينكه خودم تصميم نهايي را مي‌‌گرفتم. من هميشه مهم‌ترين فرد از جانب مسوت بوده‌ام.
اين نشريه ادامه داد: قبلا در دوراني كه اوزيل بازيكن شالكه بود (سال 2005 تا 2008) مصطفي در مذاكرات نقش داشت.به عنوان پدر او به‌ طور قطع مهم‌ترين مشاور مسعود به شمار رفته است.
اين نشريه معروف ژرمن‌ها از قول فاضلي چنين نوشت:" این اتفاق از منظر شخصي باعث حيرتم شد. پدرش مي‌خواست خود به تنهايي مشاوره دهد. پس من و مسوت آن را بايد بپذيريم. دوستي ما حتي پس از اين اتفاق به قوت خود باقي خواهد ماند. من براي او بهترين‌ها را آرزو مي‌كنم."
نشريه آلماني همچنین تاكيد كرد از دست دادن اوزيل براي فاضلي يك ضربه است. هرچند كه او اكنون نوري شاهين و حميدآلتين توپ ، دو بازيكن ديگر بوندس‌ليگا را به رئال‌مادريد انتقال داده است، ولي اوزيل مهم‌ترين مشتري‌اش بود. در اين حال اين نكته كه اوزيل پدر، مجوز فيفا را در اختيار ندارد، مشكل خاصي ايجاد نمي‌كند زيرا مطابق قوانين فيفا، يك عضو خانوادگي بازيكن مي‌تواند بدون مجوز مدير برنامه بازيكن شود.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها