عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جرارد و رينا به شروع فصل مي‌رسند / كاري به روزنامه‌ها نداريم

جرارد و رينا به شروع فصل مي‌رسند / كاري به روزنامه‌ها نداريم
سه شنبه 21 تیر 1390  08:24 ب.ظ

بازيكنان كليدي ليورپول به دليل آسيب ديدگي تمرين‌هاي آماده‌سازي قرمزپوشان را از دست داده‌اند، با اين حال كني دالگليش بر اين باور است كه در شروع فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر، مي‌تواند از آن‌ها بهره ببرد.

 ليورپول اين روزها مشغول آماده‌سازي براي فصل آينده رقابت‌هاست تا بتواند جايگاه بهتري را در مقايسه با فصل گذشته ليگ برتر از آن خود كند.

استيون جرارد و خوزه رينا دو بازيكن كليدي آنفيلدي‌ها هستند و حضورشان براي اين تيم از اهميت فراواني برخوردار است. حضور اين دو بازيكن در تركيب ليورپول مي‌تواند كمك فراواني به موفقيت اين تيم بكند.

دالگليش مي‌گويد، اين دو بازيكن آسيب ديده با شروع نخستين بازي فصل به طور كامل و صددرصد آماده بازي خواهند بود. اين در حالي است كه هيچ يك از آن‌ها همراه با ليورپول در پرواز به چين سرخ‌پوشان را همراهي نكرده‌اند. جرارد پس از آسيب ديدگي شديدي كه در ماه مارس گريبانگيرش شد هم‌اكنون دوران نقاهت را سپري مي‌كند.

سرمربي او در گفت‌وگو با روزنامه انگليسي گاردين درباره شرايط كاپيتانش گفت: استيون در حال حاضر آسيب ديده است. تصميم گرفتيم او را در ليورپول نگه داريم و آهسته آهسته تمرين‌هايش را آغاز كند. او تا نخستين بازي ليگ برتر برابر ساندرلند آماده خواهد شد.

سنگربان شماره يك سرخ‌پوشان هم با آسيب روبه‌روست و براي قرار گرفتن در تركيب آنفيلدي‌ها بايد آسيب ديدگي‌اش را پشت سر بگذارد. دالگليش درباره دروازه‌بانش هم گفت: پپه ماه گذشته خود را به تيغ جراحان سپرد. با اين همه فكر مي‌كنم او هم دوباره بموقع درون دروازه قرار خواهد گرفت.

چارلي آدامز بازيكن جديد سرخ‌پوشان براي فصل آينده رقابت‌هاي ليگ برتر است. كاپيتان فصل پيش بلكپول در سال آينده بايد به تغذيه مهاجمان ليورپول بپردازد. اين تيم همچنين در نظر دارد تا استوارت داونينگ را از آستون ويلا خريداري كند. بازيكن بزرگ ليورپول در دهه 80 ميلادي درباره گزينه مورد نظرش عنوان كرد: ما درباره افراد ديگر حرف نمي‌زنيم. به طور مستقيم با بازيكنان صحبت مي‌كنيم و به روزنامه‌ها نگاهي نمي‌اندازيم. در حال حاضر تمام تمركز ما روي تور آسيايي‌مان است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها