عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خبرخوش فرگوسن براي آرسنال! نصري به منچستريونايتد نمي‌آيد

خبرخوش فرگوسن براي آرسنال! نصري به منچستريونايتد نمي‌آيد
سه شنبه 21 تیر 1390  08:28 ب.ظ

به گفته سرآلكس فرگوسن، سمير نصري راهي اولدترافورد نخواهد شد.

سرمربي يونايتدها در گفت و گو‌ با پايگاه اينترنتي باشگاه منچستريونايتد درباره هافبك فرانسوي توپچي‌هاي لندن عنوان كرد: "فكر نمي كنم، او به يونايتد بيايد. به نظرم او پيشتر با باشگاه ديگري به توافق دست يافته است. شايد هم در آرسنال بماند. در حال حاضر اين احتمال برايم بيش از هر احتمال ديگري است."

فرگوسن در اين گفت و گو‌ همچنين به ستايش از پل اسكولز، ستاره سال‌هاي اخير يونايتد پرداخت كه در پايان فصل گذشته رقابت‌ها كفش‌هايش را آويخت: "چگونه بايد براي بازيكني همانند اسكولز جايگزيني يافت؟ كار بسيار دشواري است. از نظر من پل در ميان چهار بازيكن برتر خط مياني دنياست. بنابراين چگونه بايد براي او جانشيني را پيدا كرد؟ شايد بازيكني از تيم جوانان نقش او را بر عهده بگيرد و يا آن كه يكي از بازيكنان جوان‌تر ما آنقدر پيشرفت كند كه بتواند جاي خالي او را پر كند."

اين اظهار نظر فرگوسن باعث خواهد شد تا هواداران آرسنال مطمئن شوند، ستاره جوانشان دست كم راهي منچستريونايتد نخواهد شد. هر چند منچستر سيتي خواهان به خدمت گرفتن اين بازيكن جوان فرانسوي است. آن هم در حالي كه آرسن ونگر دوست دارد پس از سال‌ها بار ديگر عنوان قهرماني ديگري را با توپچي‌هاي لندن به دست آورد. او از همين رو "ژروينيو" را به خدمت گرفت و همچنين اعلام كرد، تمام تلاشش را مي‌كند تا "سسك فابرگاس" و "سمير نصري" همچنان در ورزشگاه امارات به ميدان بروند. ونگر كه همراه با مردانش براي آماده سازي در مالزي به سر مي‌برد، گفت: "سسك عاشق باشگاه است و ما هم با اميدواري اين موضوع را مديريت خواهيم كرد. مي دانيم كه داستان او با بارسلونا سال‌هاست كه ادامه دارد. بايد اين پرونده‌ را ببنديم و بر روي فصل آينده تمركز كنيم؛ البته با سسك فابرگاس."

سرمربي فرانسوي آرسنال همچنين درباره سمير نصري عنوان كرد: "هرگز درباره اتفاقي كه پشت در‌هاي بسته صورت مي‌گيرد، حرف نمي‌زنم. در رسانه‌ها خبرهاي داغ به اندازه كافي وجود دارد و بيشتر نمي‌خواهم به اين خبرها چيزي را اضافه كنم. براي من نصري همانند فابرگاس است. بر اين باورم كه او هم پيش ما مي‌ماند. شايعه‌ها هميشه وجود دارند، ولي او در حال حاضر بازيكن باشگاه ماست."

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها