عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جلال حسيني: نمي‌توانم الان در مورد تفكرات كي‌روش حرف بزنم/ نمي‌دانم او تفكرات تهاجمي دارد يا تدافعي/

جلال حسيني: نمي‌توانم الان در مورد تفكرات كي‌روش حرف بزنم/ نمي‌دانم او تفكرات تهاجمي دارد يا تدافعي/
سه شنبه 21 تیر 1390  08:33 ب.ظ

بازيكنان تيم ملي در اردوي اتريش فرصت بيشتري داشتند تا با كارلوس كي‌روش كار كنند و با نحوه تمرينات اين مربي و همچنين تفكراتش بيشتر آشنا شوند. با اين حال سيدجلال حسيني يكي از بازيكنان تيم ملي حاضر نيست در مورد تفكرات كي‌روش و شكل تمرينات او حرف بزند.
حسيني در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در اين‌ مورد تأكيد مي‌كند:«اگر اين سوال را سه ماه ديگر از من مي‌پرسيديد مي‌توانستم راحت‌تر جواب بدهم ولي الان نمي‌توانم در مورد تفكرات كي‌روش يا نحوه تمرينات او حرف بزنم. ما 12 روز در اتريش بوديم و زمان زيادي نداشتيم تا كار تاكتيكي انجام دهيم. كي‌روش به هر بازيكني اگر نياز بود مسائلي را گوشزد مي‌كرد ولي آنطور كه بايد كار تاكتيكي انجام نداديم.»
كي‌روش در فوتبال دنيا به عنوان يك مربي با تفكرات دفاعي شناخته مي‌شود. حسيني در اين مورد مي‌گويد:«نمي‌توانم بگويم كه او تفكرات دفاعي دارد يا هجومي. تيم ملي بايد زيرنظر اين مربي بازي‌هايش را انجام دهد تا مشخص شود كه كي‌روش چه تفكراتي دارد.»
از حسيني در مورد عدم حضورش در استقلال سوال مي‌كنيم و اينكه بهرام اميري يكي از مسئولان استقلال گفته بود كه اي كاش اخلاق اين بازيكن هم مثل بازي كردنش در حد تيم ملي بود. حسيني در اين مورد مي‌گويد:«من به اميري و هيچ كس ديگر قول نداده‌ام كه به استقلال بروم و اين آقا اشتباه مي‌كند. من قرار بود با فتح‌الله‌زاده مذاكره كنم ولي او را نديدم و با تيم ملي به اتريش رفتم. اگر به استقلال قول داده بودم شك نكنيد كه زيرقولم نمي‌زدم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها