عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

داوران فوتبال به اردوي كردان مي‌روند

داوران فوتبال به اردوي كردان مي‌روند
سه شنبه 21 تیر 1390  08:40 ب.ظ

به نقل از سايت رسمي فدراسيون، عسگري در اين باره گفت: از 24 تا 30 تير همه داوران و کمک داوران ليگ برتري در کردان کرج حضور خواهند داشت و کلاس توجيهي داوران به مدت 6 روز برگزار مي شود. براي اولين بار کلاس آماده سازي داوران به مدت 6 روز برگزار مي شود که تمامي موارد آموزشي به داوران گوشزد مي شود.

وي درباره نحوه برگزاري اين کلاس گفت: در اين کلاس نکات آموزشي جديد به داوران ارائه مي شود. ضمن اينکه براي اولين بار يک متخصص آمادگي جسماني و دکتر متخصص روانشناس نکات تئوري و عملي آمادگي جسماني و نحوه تمرينات بدنسازي و همچنين مباحث رواني، روحي و نحوه تصميم گيري درست در لحظات حساس را به داوران آموزش خواهند داد.

وي افزود: معتقدم اين دوره، يکي از بهترين دوره هاي توجيهي خوبي خواهد بود چرا که داوران را در شرايط ويژه‌اي قرار خواهيم داد و نتيجه اين دوره بسيار عالي را در مسابقات ليگ برتر خواهيد ديد. در واقع تفاوت محسوس اين دوره را با دوره هاي ديگر مي توان احساس کرد.

عسگري در پايان گفت: در اين کلاس سعي مي کنيم اشتباهات تاثيرگذار داوران را مرور کرده و علل آن را بازگو کنيم تا در فصل آينده شاهد تکرار اين اشتباهات تاثيرگذار نباشيم. ضمن اينکه از عزيزاله محمدي به دليل در اختيار گذاشتن امکانات ويژه براي برگزاري اين دوره و دکتر هاشميان به دليل در اختيار گذاشتن پزشکان متخصص در اين دوره تشکر مي کنم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها