عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

ماسیمیلیانو آلگری: فکر نمی کنم کاسانو از میلان جدا شود

ماسیمیلیانو آلگری: فکر نمی کنم کاسانو از میلان جدا شود
سه شنبه 21 تیر 1390  08:49 ب.ظ

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی میلان، اعلام کرد آنتونیو کاسانو، مهاجم این تیم در تابستان سن سیرو را ترک نخواهد کرد.

بعد از اینکه آلگری مدتی پیش اعلام کرد حضور کاسانو در ترکیب اصلی میلان برای رقابت های فصل آینده تضمین شده نیست، شایعاتی در مورد پیوستن این مهاجم جنجالی به فیورنتینا منتشر شد.

اما آلگری اعلام کرد که این مهاجم 29 ساله بدون در نظر گرفتن اینکه در فصل آینده چه میزان در ترکیب میلان بازی خواهد کرد، در این تیم خواهد ماند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من فکر نمی کنم کاسانو برود زیرا او از بودن در اینجا راضی است و ما نیز از داشتن چنین بازیکنی خوشحال هستیم. فکر نمی کنم در باشگاه های بزرگ حضور هیچ بازیکنی در ترکیب اصلی تضمین شده باشد اما در هر حال کاسانو بازیکن مهمی برای ماست و در آینده نیز خواهد بود."

او همچنین در مورد دیدار سوپرکاپ ایتالیا مقابل اینتر گفت:" ما می خواهیم فصل را خوب شروع کنیم و اولین هدف ما پیروزی در سوپرکاپ است که برای مان بسیار مهم است."

کاسانو که در ژانویه از سمپدوریا به میلان پیوست،  در 17 دیداری که برای روسونری انجام داد، چهار بار گلزنی کرد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها