عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سر بابی چارلتون: نام الدترافورد را تغییر نمی دهیم

سر بابی چارلتون: نام الدترافورد را تغییر نمی دهیم
سه شنبه 21 تیر 1390  08:50 ب.ظ

سر بابی چارلتون، اسطوره باشگاه منچستریونایتد، احتمال واگذاری حق نامگذاری ورزشگاه الدترافورد را رد کرد.

به تازگی باشگاه منچسترسیتی با قراردادی 400 میلیون پوندی، حق نامگذاری ورزشگاهش را به شرکت هواپیمایی اتحاد فروخت و همچنین گفته می شود که باشگاه لیورپول نیز آماده است تا حق نامگذاری ورزشگاه جدیدش در استنلی پارک را بفروشد.

با این وجود، بابی چارلتون که در حال حاضر به عنوان مدیر و سفیر باشگاه منچستریونایتد کار می کند، چنین شرایطی را برای باشگاه منچستریونایتد غیرممکن می داند زیرا معتقد است تاریخچه باشگاه بسیار مهمتر است.

او در گفتگو با دیلی میل گفت:" نه، فکر نمی کنم چنین اتفاقی رخ دهد. من چیزی در مورد سیتی یا لیورپول نمی دانم؛ این به خودشان مربوط است. وقتی باشگاه ها در لیگ های پایین تر با کمبود نقدینگی روبرو می شوند، باید چنین کاری انجام دهند.

اما باشگاه بزرگ باید به راه های مختلفی که می توانند پل در بیاورند، فکر کنند.

باید بگویم سیاست ما این نیست که نام الدترافورد را تغییر بدهیم. این برای ما خیلی مهم است. لیورپول باشگاه بسیار سازمان یافته ای است و من تردیدی ندارم که آنها در این مورد خیلی فکر کرده اند. اما این به من مربوط نمی شود که در مورد کار آنها نظر بدهم."

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها