عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مورينيو: هنوز يک مهاجم کم داريم

مورينيو: هنوز يک مهاجم کم داريم
سه شنبه 21 تیر 1390  09:03 ب.ظ

مورينيو، مربي پرتغالي رئال مادريد بعد از خريد فابيو کونترائو، کايه خون، نوري شاهين، حميد آلتين تاپ و رافائل واران در بازار نقل و انتقالات تابستاني ،راضي به نظر مي رسد. البته او در صحبتهايي اعلام کرده که تيمش به يک مهاجم ديگر نياز دارد . آقاي خاص گفت:« به نظر من ، ما يک بازيکن ديگر کم داريم. يک مهاجم ديگر نياز داريم.»


  این در حالی است که مربی پرتغالی از شاگردان کنونی اش راضی است:« ما راضی هستیم، چون در حال ساخت تیمی برای سالیانی دراز هستیم. این تیم، تیمی است که ده سال روشن را پیش رو دارد. ما بازیکنانی را به خدمت گرفتیم که تیم را به تعادل رسانده و رختکن قبلی تیم را که متشکل از بازیکنان خوبی هم بود به مراتب بهتر می کنند. من کاملا راضی هستم.»

آقای خاص در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که هدف تیمش در این فصل این است که هواداران لذت ببرند:« می خواهیم باعث شویم تا هوادارانمان به تیمشان احساس غرور کنند و این تیم، مبدل به تیم محبوب هوادارانمان شود. حس می کنم که سال گذشته به این هدف رسیدیم و امسال هم می توانیم وجهه دیگری را کسب کنیم و رابطه بین تیم و هواداران را حتی بهتر از قبل کنیم.»

مربی پرتغالی در تشریح برنامه هایش برای تیم مادریدی در اردوی پیش فصل گفت:« ما به دنبال آن هستیم تا تلاش کنیم، تیم را بهتر کرده و بتوانیم آماده رویارویی با تیمهای دیگر شویم. نمی خواهم که در یکی از دیدارهای دوستانه پیش فصل با نتیجه 0-15 به برتری برسیم؛ بلکه بیشتر به انجام بازیهای سخت فکر می کنم.»

مورینیو این روزها به بازی سوپرکاپ اسپانیا مقابل  بارسلونا فکر نمی کند:« اردوی پیش فصل به منظور کسب آمادگی بیشتر برای دیدار سوپرکاپ نیست، بلکه در این اردو به دنبال آن هستیم تا خودمان را برای رقابتهای فصل بعد لالیگا آماده کنیم. در هفته دوم آگوست دیدار سوپرکاپ را برگزار خواهیم کرد و آن موقع به این بازی فکر خواهیم کرد. درآن زمان تعداد زیادی از بازیکنانمان که برای همراهی تیم های ملی شان به کشورهایشان بازگشته اند را دراختیار خواهیم داشت.»

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها