عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حسن‌زاده: آقاي شريفي! چرا در زمان مسئوليت خودتان اشكال نگرفتيد؟

حسن‌زاده: آقاي شريفي! چرا در زمان مسئوليت خودتان اشكال نگرفتيد؟
سه شنبه 21 تیر 1390  11:04 ب.ظ

خبرگزاري فارس: رئيس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در واكنش به اظهارت شريفي درباره حكم باشگاه گسترش فولاد تبريز گفت: چرا زماني كه مسئوليت داشتيد به اين راي اشكال نگرفتيد؟

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ازسايت رسمي فدراسيون، حسن زاده در خصوص پاسخ قانوني پرونده گسترش فولاد اظهار داشت: بايد بگويم اگر چه اين پرونده و پرونده هايي از اين دست، دست مايه خبرهايي براي برخي از رسانه ها شد و زماني اتفاقي افتاده كه بنده مسئوليتي نداشتم و مي توانستم با يك پاسخ كه به بنده ربطي ندارد و دوران من نبوده آن را از سر بگذرانم، اما به همراه همكاران در كميته انضباطي در جلسات متعدد اين پرونده را دنبال كرديم و به اين نتيجه رسيديم كه راي صادر شده و در موعد مقرر به آن اعتراض شده و كميته استيناف پس از بررسي راي كميته انضباطي را تاييد كرده و اين معني اش قطعي بودن راي است. بعد از اين قطعي شدن راي، باشگاه گسترش فولاد طبق ماده 29 تقاضاي تجديدنظر به راي صادره از سوي كميته انضباطي كرد و در مرحله تجديدنظر خواهي و اعاده دادرسي نيز حكم بدوي تاييد شد و اعتراض به آن وارد نيست.وي افزود: اين چرخه قضايي پرونده است كه از نظر ما اعتبار دارد و بدان معناست كه كار پرونده گسترش فولاد و نساجي و ماجراهاي آن در اركان قضايي فدراسيون بسته شده است. اگر بعد از اين سه مرحله اقداماتي كرده اند، رايزني كرده اند و مسئولان ورزش هم اظهارنظر كرده اند و دستوراتي داده اند و مطبوعات اسناد و مداركي را كه از سوي مديران باشگاه فولاد گسترش به چاپ رسانده اند هيچ ارتباطي به كميته انضباطي ندارد.حسن زاده گفت: اگر هم شنيده شده كه شريفي رئيس قبلي كميته انضباطي در گفت‌وگو با يك سايت درباره ماجراي اين پرونده اظهارنظرهايي نظير اين كه گفته اند حق به نفع تيم تبريزي بود، نظر شخصي ايشان اين است، اما در اين باره بايد بگويم اولا چرا همين نظر را در همان موقع به عنوان بالاترين مقام كميته انضباطي مكتوب در پرونده درج نكرديد؟ ثانيا چرا علي رغم اينكه با امضاي حداقل سه نفر از اعضاي كميته انضباطي كه يكي از آن سه نفر رئيس يا معاون خواهد بود راي صادر شده در كميته انضباطي قابل اعتبار است چرا شما به عنوان رئيس كميته به آن راي اشكال نگرفتيد؟ در حالي كه بايد طبق بند 5 ماده 5، از اختياري كه رئيس كميته انضباطي دارد استفاده مي كرديد و آن را اعمال مي كرديد و حق را به حقدار مي داديد. سوم اينكه وقتي اعتراض تجديد نظر خواهي واصله جهت ارجاع به كميته استيناف مي فرستاديد چرا به عنوان رئيس كميته انضباطي، كميته محترم استيناف را از حقانيت تيم معترض مطلع نكرديد؟ اگر شريفي در پرونده مدارك و مستنداتي را ديده است كه به روشن شدن حقايق كمك مي كند در اختيار اركان قضايي فدراسيون قرار دهد.وي گفت: با تمام احترامي كه براي زحمتكشان فوتبال از جمله شريفي قائلم بايد بگويم كه خدشه وارد كردن رايي كه در زمان ايشان توسط همكارانشان صادر شده اگر اهانت به مجموعه كميته انضباطي زمان ايشان نباشد، حداقل به معناي تضعيف جايگاه خودشان هم بوده است. اگر جناب شريفي در آن پرونده مدارك و مستنداتي را ديده است كه به روشن شدن حقايق كمك مي كند در اختيار كميته استيناف و ساير مسئولين قرار دهد و الا صحبت اجمالي در اين باره جز دردسرسازي فايده اي ندارد.سرپرست كميته انضباطي در پايان گفت: در راستاي تسويه حساب باشگاه ها با طلبكاران، كميته انضباطي اقداماتي انجام داد كه وصول مطالبات در دستور كار برخي از باشگاه ها قرار گرفت كه جا دارد از باشگاه هايي كه تمام يا بخشي از مطالبات خود را پرداخت كرده اند تشكر و قدرداني به عمل آوريم.


انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها