عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حضور 10 تيم در ليگ برتر واليبال قطعي شده است

حضور 10 تيم در ليگ برتر واليبال قطعي شده است
سه شنبه 21 تیر 1390  11:08 ب.ظ

خبرگزاري فارس: در حالي‌كه تاريخ تعيين شده فدراسيون واليبال براي ثبت‌نام تيم‌ها روز گذشته به پايان رسيده تاكنون حضور 10 تيم در ليگ برتر واليبال قطعي شده است.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، فدراسيون واليبال ايران 20 تيرماه را آخرين مهلت ثبت‌نام تيم‌ها براي حضور در ليگ برتر اعلام كرده بود و در حالي‌كه اين زمان روز گذشته با پايان رسيده است، اما هنوز تكليف برخي از تيم‌ها مشخص نشده است.
منوچهر پورحسن، رئيس سازمان ليگ با بيان اينكه تاكنون حضور 10 تيم از تيم‌هاي سال گذشته قطعي شده است به خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، گفت: گيتي‌پسندي‌ها فعلاً بايد منتظر بمانند تا تكليف تمام تيم‌ها مشخص شود تا پس از آن امتياز يكي از تيم‌هايي را كه انصراف داده‌اند را بخرند.

وي ادامه داد: تيم‌هاي پرسپوليس و ارتعاشات به صورت قطعي از حضور در ليگ برتر انصراف داده‌اند و تيم‌هاي نفت و پتروشيمي هم براي ثبت‌نام زمان درخواست كرده‌اند.
رئيس سازمان ليگ فدراسيون واليبال خاطرنشان كرد: ابومسلم، گنبد و دانشگاه آزاد هم در حال مذاكره با اسپانسرهاي خود هستند و بايد به زودي جواب نهايي را به ما بدهند. در تلاش هستيم تا اوايل مرداد ماه مسابقات را با 12 يا 14 تيم قرعه‌كشي كنيم.
حسن‌پور درخصوص تخلف در رعايت سقف قراردادها عنوان كرد: تاكنون هيچ قراردادي كه داراي تخلف باشد اعلام نشده است.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها