عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي پرسپوليس: مايلي كهن با انصاري فرد براي حضور در اين تيم مذاكره مي كند

سرمربي پرسپوليس: مايلي كهن با انصاري فرد براي حضور در اين تيم مذاكره مي كند
سه شنبه 21 تیر 1390  11:14 ب.ظ

تهران- سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران، گفت: محمدمايلي كهن به عنوان مدير فني تيم با كريم انصاري فرد براي حضور در پرسپوليس مذاكره مي كند.
سرمربي پرسپوليس: مايلي كهن با انصاري فرد براي حضور در اين تيم مذاكره مي كند

به گزارش روز سه شنبه ايرنا؛ حميد استيلي در گفت وگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس خاطرنشان كرد: به تدريج در حال تكميل تيم خود هستيم تا با قدرت در مسابقات مختلف به ميدان برويم.


وي افزود: با توجه به نيازهاي خود بازيكن جذب مي كنيم و در پست هاي كه چند فوتباليست خوب داريم نفرات جديدي جذب نمي شوند.


استيلي در مورد حضور اولادي در تيم پرسپوليس عنوان كرد: اولادي از پول مناسبي كه باشگاه هاي عربي به وي پرداخت مي كردند گذشت و به پرسپوليس آمد كه اين مساله نشان مي دهد وي يك پرسپوليسي تمام عيار است.


وي خاطرنشان كرد: اين مهاجم از 17 سالگي در پرسپوليس بود و در اين تيم شكل گرفت و اميدوارم كادر فني را در رسيدن به برنامه هاي خود ياري بدهد.


استيلي در خصوص حضور تيم در اردوي خارج از كشور گفت: 26 تير ماه راهي تركيه مي شويم تا يك اردوي 10 روزه را برگزار كنيم و به احتمال فراوان چند ديدار تداركاتي را هم در اين اردو برگزار مي كنيم، اما ملي پوشان به دليل همراهي تيم ملي در اين اردو غايب هستند.


وي در پاسخ به اين سوال كه آيا غيبت ملي پوشان براي پرسپوليس مشكل ساز نخواهد شد، اظهار داشت: يكي از مشكلات اساسي ما ناهماهنگي بازيكنان است و سعي مي كنيم چند روز قبل از آغاز مسابقات ليگ، اين مشكل را به حداقل برسانيم.


سرمربي پرسپوليس در خصوص حضور انصاري فرد در اين تيم عنوان كرد: در كميته فني خواستار حضور اولادي و انصاري فرد شدم و از محمد مايلي كهن خواستم مقدمات حضور كريم انصاري فرد را در پرسپوليس فراهم كند.


وي در مورد فهرست ارايه شده به مسوولان باشگاه گفت: ليستي كه در اختيار باشگاه قرار دادم با جذب كريم انصاري فرد كامل مي شود و همچنين مذاكراتي را با دو گزينه خارجي داشته ايم و يك دروازه­بان سوم نيز به تيم ما اضافه خواهد شد.


استيلي خاطرنشان كرد: در اردوي تركيه 3 بازيكن خارجي در پست هاي مهاجم، هافبك و مدافع در تمرينات شركت مي كنند تا در صورت تاييد كادر فني به فهرست نفرات ما اضافه شوند.


وي در مورد رويارويي به ملوان در هفته نخست ليگ برتر اظهار داشت:ما به دنبال قهرماني هستيم و براي رسيدن به اين امر بازي هاي نخست بسيار مهم است و هرچند ملوان از كادر فني و بازيكنان خوبي سود مي برد اما بايد آنها را مغلوب كنيم

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها