عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طالع بيني روز چهارشنبه 22 تير 90

طالع بيني روز چهارشنبه 22 تير 90
سه شنبه 21 تیر 1390  11:14 ب.ظ

فروردين
مي توانيد در رسيدن به آرزوهايتان قدرت خود را نشان دهيد. اگر در مورد مسائل مالي تان با كسي مشورت مي كنيد خوب فكر كنيد.

 

ارديبهشت
اگر با دوستان قدیمی تان  هم صحبت می شوید . مراقب نحوه رفتارتان باشید. خیلی زود عصبانی می شوند آنها بسیار حساس هستند و احتیاج به توجه و دلسوزی شما دارند.

 

خرداد
اگر احساس مي كنيد به خاطر انجام كارهاي روزمره يا كارهايي كه فاقد هرگونه الهام هستند بي حوصله شده ايد، اكنون ستارگان تغييراتي ايجاد مي كنند كه شما از آن استقبال مي كنيد. نه تنها تغييراتي در مورد مسائل خانوادگي است بلكه شايد هم تغييراتي در مورد مسائل احساسي باشد.

 

تير
این حس قوی تر می شود و من امیدوارم که مجرد باشید .اگر می خواهید مشکلی در خانه پیدا نکنید بهتر است سریعاً تصمیم بگیرید.سیارات بسیار متغییر هستند و این موضوع هر روز برای تان بوجود می آید.

 

مرداد
يك بار ديگر، زمان براي انجام كارهاي مهم و انجام كار با مدارك مناسب نمي باشد. بدون اطلاع شما، اين اوراق داري يك اشتباه و يا نقصي مي باشند و ايجاد مشكل خواهند كرد. مجدداً فردا آنها را بخوانيد و يا نزد يك وكيل يا مشاور حقوقي كه بتواند آنها را براي شما چك كند، بفرستيد. هم چنين ممكن است در روابطتان با شريك
زندگي تان، اختلافي رخ دهد، چرا كه شما هر برداشتي كه مي خواهيد از حرف هاي او مي كنيد در نتيجه مجبور هستيد با مشكلات دست و پنجه نرم كنيد.

 

شهريور
مراقب باشید!امروز یک نفر سعی دارد اعتماد به نفس و انرژی شما را بگیرد.شاید این طور به نظر می رسد زیرا شما را تضعیف روحیه می کند.مشکل می توانید از خودتان دفاع کنید بنابراین بهتر است از این شخص دوری کنید.

 

مهر
امروز اتفاقی عجیب رخ خواهد داد که باعث می شود نسبت به کسی شدیداً مظنون شوید که آیا شما را بازی می دهد ممکن است حتی یک کلام از حرفهای آنها را قبول نکنید و فکر کنید آنها می خواهند سر شما را کلاه بگذارند.بخصوص مراقب هر کسی باشید که چیزهایی به شما می گویند که خیلی بهتر از واقعیت به نظر می رسند چرا که احتمال دارد دقیقاً همانی باشد که آنها می گویند.این دریافتی مخفی است و این ممکن است به ضرر شما تمام نشود ولی در غیر این صورت باید حواس خود را جمع کرده و گوش به زنگ باشید.

 

آبان
هرچه قدر بیشتر یک موقعیت را بررسی کنید دیدگاه بهتری به آن پیدا می کنید.بسیاری ا ز مسائل برای تان روشن می شوند.شاید آمادگی ایجاد تغییر نداشته باشید اما با موانع که بر سر راهتان هست کنار می آیید.اگر کمی بی خیال تر باشید کارها بهتر پیش می روند.

 

آذر
ستاره ها انرژيهاي مثبتي را بطرف شما مي فرستند. اعتماد به نفس شما از هميشه بيشتر است و احساس مي كنيد كه از جنبه
قدرت داريد عمل مي كنيد. اين احساس را قوي تر مي كنيد از طريق صحبت كردن با ديگران و آنهائي كه مي توانند شما را در رسيدن به اهداف كمك كنند. بعضي از آنها ممكن است بخواهند كه شما را حمايت مالي بكنند. در حاليكه بعضي ديگر به شما حمايت معنوي با ارزشي خواهند كرد.

 

دي
امروز از محبوبيت زيادي برخوردار هستيد و اگر تقاضايي از كسي داريد، با مهرباني درخواست كنيد مطمئنم كه مي پذيرد. هيچ تملق و چاپلوسي در شما اثر ندارد و يكي از همكاران از اين موضوع تعجب خواهد كرد. شايد لازم باشد اين كار را كمتر انجام دهيد!

 

بهمن
از آنجایی که عنصرتان هوا می باشد تمایل دارید که ایده هایتان را برای دیگران بازگو کنید و خبر خوب این است که روابط شما بی وقفه پیشرفت می کند. با صحبت کردن در هر موضوعی با دیگران بهترین استفاده را ببرید. همچنین امروز روز مناسبی برای مذاکره و گفتگو می باشد و در عین حال گفتگوهای معمولی نیز سودمند می باشد زیرا می توانید به راحتی طرز فکرتان را بیان کنید .

 

اسفند
 شما از بحث با شریک زندگی تان ناچارً چیزی را می پذیرید. او خوشحال است و بالاخره شما تصمیم گرفته اید که موضوع را باز کنید.

 

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها