عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رتبه 23 بهترين نتيجه تيراندازان ايراني در تراپ دوبل

رتبه 23 بهترين نتيجه تيراندازان ايراني در تراپ دوبل
سه شنبه 21 تیر 1390  11:19 ب.ظ

تهران - چهارمين روز از مسابقات جام جهاني اهداف پروازي اسلووني با برگزاري رقابت ها در رشته تراپ دوبل ادامه داشت كه بهترين نتيجه تيراندازان ايران در اين مسابقه بيست و سومي بود.
رتبه 23 بهترين نتيجه تيراندازان ايراني در تراپ دوبل

به گزارش خبرنگار ايرنا، ادريس شاه محمدي در حالي با 139 امتياز در جايگاه بيست و سوم قرار گرفت كه اين مسابقات، ميداني براي كسب سهميه المپيك محسوب مي شود.


مسعود عزيزيان نيز با 137 امتياز در جايگاه سي و يكم ايستاد و امير چاووشي كه انتظار بيشتري از وي مي رفت نيز با همين ميزان پس از وي به مقام سي و دومي رسيد.


در اين پيكارها ورزشكاري از انگلستان با 146 امتياز به مقام نخست رسيد و ورزشكاران چين و هند به ترتيب با 146 و 145 امتياز دوم و سوم شدند.


اگر چه نتايج بدست آمده درخشان نيست، اما با توجه به اين كه بالاترين امتياز كسب شده توسط تيراندازان ايران در تراپ دوبل مسابقات برون مرزي 137 بوده است، كسب 139 امتياز يك قدم به جلو محسوب مي شود، اما بايد به اين نكته نيز توجه كرد كه آيا سرعت توسعه ورزش اهداف پروازي در ايران به حدي است كه در آينده اي نه چندان دور شاهد درخشش ورزشكاران كشورمان در اين رشته باشيم يا خير.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها