عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

فراخوان هشتمین المپیاد جهانی قابلیت ها مسابقات فنی حرفه ای ویژه افراد دارای معلولیت

فراخوان هشتمین المپیاد جهانی قابلیت ها مسابقات فنی حرفه ای ویژه افراد دارای معلولیت
سه شنبه 21 تیر 1390  11:22 ب.ظ

مسابقات فنی حرفه ای ویژه افراد دارای معلولیت

هشتمین دوره المپیاد بین المللی فنی و حرفه ای افراد دارای معلولیت، از تاریخ 3 الی 8 مهرماه مصادف با 25 الی30 سپتامبر2011 در شهر سئول پایتخت کشور جمهوری کره جنوبی و به میزبانی آژانس ملی کاریابی برای افراد دارای معلولیت کره KEAD که سازمانی دولتی است برگزار می شود. این المپیاد در دو سطح مهارت های فنی- حرفه ای و رشته های هنری- سرگرمی، در40 رشته برگزار خواهد گردید. اینک دو سازمان مردم نهاد فعال در حوزه توانمندسازی افراد دارای معلولیت، انجمن فرهنگی باور و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به عنوان برگزار کنندگان رسمی این دور از مسابقات در سطح ملی در تلاشند تا در یک مشارکت هدفمند، حضوری موفق را در هشتمین المپیاد جهانی قابلیت ها رقم بزنند.

بدینوسیله از کلیه ماهرین دارای معلولیت واجد شرایط و علاقه مند درخواست می شود با مطالعه دقیق اطلاعات رشته های آزمون و شاخص های مورد انتظار در هر رشته، با انتخاب کد رشته و اعلام مشخصات فردی که در فرم مربوطه در وب سایت رسمی ذکر شده است نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

بدیهی است از متقاضیان شرکت در هر یک از رشته های مهارتی پیش از آزمون مرحله کشوری رزومه و نمونه کار جهت ارزیابی میزان مهارت دریافت خواهد شد.

همچنین از کلیه سازمان ها، انجمن ها، کارشناسان آگاه و گروه های مرجع در حوزه افراد دارای معلولیت درخواست می شود با معرفی افراد واجد شرایط جهت شرکت در آزمون انتخابی مرحله کشوری، کمیته برگزارکننده این رویداد ملی را یاری نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام: 23 تیر ماه 1390

راه های ارتباطی با دبیرخانه اجرایی المپیاد:

شماره تماس: 88342529  / فکس: 88976326

نشانی دبیرخانه: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به خیابان سهروردی جنوبی، خیابان اورامان، پلاک 55

وب سایت رسمی: www.iranabilympics.ir

آدرس الکترونیکی:

edu@iranabilympics.ir


پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها