عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پوستر فیلم«هوگو» مارتین اسكورسیزی رونمایی شد

پوستر فیلم«هوگو» مارتین اسكورسیزی رونمایی شد
چهارشنبه 22 تیر 1390  05:16 ق.ظ

پوستر فیلم«هوگو» مارتین اسكورسیزی رونمایی شد  
 
 
 
 
   
 
 
    از پوستر سینمایی فیلم «هوگو كابرت»، نخستین تجربه مارتین اسكورسیزی در دنیای سه بعدی كودكان رونمایی شد.
   
   
 
 
     

از پوستر سینمایی فیلم «هوگو كابرت»، نخستین تجربه مارتین اسكورسیزی در دنیای سه بعدی كودكان رونمایی شد.

 

كمپانی پارامونت اعلام كرد، اقتباس سینمایی از كتاب پرفروش «خلاقیت هوگو كابرت» به كارگردانی مارتین اسكورسیزی روز ۲۳ نوامبر (دوم آذر) در پرده سینماها نمایش خواهد یافت.

 

این فیلم اقتباسی ازكتاب پرفروش كودكان «خلاقیت هوگو كابرت» بوده و جدیدترین پروژه سینمایی مارتین اسكورسیزی پس از «جزیره شاتر» است.

 

داستان این فیلم در پاریس دهه ۱۹۳۰ اتفاق می افتد و زندگی پسر یتیم ۱۲ ساله ای به نام «هوگو» را به تصویر خواهد كشید كه به صورت پنهانی در پشت دیوارهای ایستگاه قطار پاریس زندگی می كند.

 

به گزارش اسكرین دیلی، «اسكورسیزی» این فیلم را با استفاده از فناوری های سه بعدی ساخته است و با آغاز فیلم برداری این پروژه در لندن، اسكورسیزی برای اولین بار وارد دنیای سه بعدی و ادبیات كودك شد.

 

فیلم نامه «خلاقیت هوگو كابرت» را «جان لوگان» نوشته است كه پیش تر در فیلم «هوانورد» با «اسكورسیزی» همكاری كرده بود.

 

اسكورسیزی ۶۸ ساله از بزرگ ترین فیلم سازان سینمای جهان به شمار می آید كه در سال ۲۰۰۸ پس از هفت بار نامزدی اسكار، سرانجام جایزه بهترین كارگردانی را برای «مردگان» كسب كرد.

 

وی در سال ۱۹۷۶ جایزه نخل طلای كن را برای فیلم «راننده تاكسی» كسب كرد و در سال ۱۹۸۶ بهترین كارگردان كن شد.

 

اسكورسیزی كه دوبار جایزه بهترین كارگردانی گلدن گلوب را كسب كرده است، در سال ۱۹۹۰ شیر نقره ای و در سال ۱۹۹۵ شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز را گرفت.

 

از معروف ترین ساخته های این كارگردان می توان به «خیابان های پایین شهر»، «راننده تاكسی»، «نیویورك، نیویورك» ، «گاو خشمگین»، «سلطان كمدی»، «رفقای خوب»، «كازینو»، «تنگه وحشت»، «بعد از ساعت ها»، «آخرین وسوسه مسیح»، «دار و دسته نیویوركی» و «هوانورد» اشاره كرد.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها