عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جليلي: دوران ژاندارمي و يكه تازي آمريكا به پايان رسيده است

جليلي: دوران ژاندارمي و يكه تازي آمريكا به پايان رسيده است
چهارشنبه 22 تیر 1390  09:45 ق.ظ

دبير شوراي عالي امنيت ملي در ديدار هيأت اوكرايني با اشاره به تحولات اخير منطقه و جهان اظهار داشت: امروز دوران ژاندارمي و يكه تازي آمريكا به پايان رسيده است و كشورهاي مستقل مي بايست مناسبات خود را براساس منافع مشترك و مصالح واقعي جامعه جهاني تنظيم كنند.
دبير شوراي عالي امنيت ملي كشورمان در ديدار يك هيأت اوكرايني با اشاره به ظرفيت هاي دو كشور بر اهميت گسترش روابط تهران و كيف تأكيد كرد.
نماينده مقام معظم رهبري در شوراي عالي امنيت ملي با اشاره به تحولات اخير منطقه و جهان اظهار داشت: امروز دوران ژاندارمي و يكه تازي آمريكا به پايان رسيده است و كشورهاي مستقل مي بايست مناسبات خود را براساس منافع مشترك و مصالح واقعي جامعه جهاني تنظيم كنند.
جليلي همچنين از تبادل تجارب و گسترش مناسبات در زمينه هاي مختلف سياسي- امنيتي، اقتصادي، علمي و فرهنگي با اوكراين استقبال كرد.
نيكلاي ولاديميرويچ تمنگو نائب رئيس شوراي عالي اوكراين با اشاره به سياست كلان كشورش در مقطع جديد براي تقويت مناسبات با كشورهاي مستقل همچون ايران، از آشنايي بيشتر با قابليت هاي چشمگير جمهوري اسلامي و روند رو به گسترش روابط كيف و تهران ابراز خرسندي كرد.
در اين ديدار رئيس كميسيون امور امنيت جهاني و همكاري هاي بين المللي و معاون كميسيون امور خارجي مجلس اوكراين نيز حضور داشتند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها