عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

به ياد طلبه بسيجي شهيد «احمد انتشاري»

به ياد طلبه بسيجي شهيد «احمد انتشاري»
چهارشنبه 22 تیر 1390  09:53 ق.ظ

با لب تشنه در گودال قتلگاه
شهيد احمد انتشاري رزمنده جان نثاري از حماسه آفرينان عمليات هاي طريق القدس، فتح المبين، بيت المقدس، والفجر 1 تا چهار، عمليات خيبر و نيز جبهه كردستان بود!
زماني كه ديو استعمار بر سر اين ملت سايه افكنده بود احمد به همراه گروه همسالانش در راهپيمايي ها بر سر آنان فرياد مي كشيدند و با دست خالي به اقتضاي سن به مبارزه مي پرداختند. در همين اوضاع احمد نجات ملت را به دست روحانيت مبارز شيعه امكان پذير مي دانست. با ورود به حوزه علميه قم به آموختن معارف اهل بيت(ع) پرداخت و هنگامي كه بيشه شيران دلير را مورد هجوم كفتاران بعثي ديد، خروشيد و جامه رزم پوشيد. مدت سه سال در جبهه هاي حق عليه باطل مجاهدت مي كرد؛ تبليغ، اقامه نماز و رزم بي امان با كفار بعثي! و سرانجام شهادت در عمليات خيبر در جزيره مجنون كه مجنون ترين جزيره دنياست. يكي از دوستانش گفت: وقتي مي خواستيم برويم گفتم: احمد بهتر است آب بنوشيم، گفت: بيا امام حسين(ع) نيز با لب تشنه شهيد شد و بعد هم ديدم لب تشنه در يكي از شيارها افتاده است. طلبه بسيجي شهيد «احمد انتشاري»، سال 1342 در نجف آباد زاده شد و در 18/12/1362 در عمليات خيبر (جزيره مجنون) به شهادت رسيد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214
دسترسی سریع به انجمن ها