عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عملکرداستقلال وپرسپوليس درفصل نقل و انتقالات

عملکرداستقلال وپرسپوليس درفصل نقل و انتقالات
چهارشنبه 22 تیر 1390  11:13 ق.ظ

رئيس هيئت فوتبال استان تهران از ثبت قرارداد 20 بازيکن تيم پرسپوليس و 6 بازيکن تيم استقلال در اين هيئت خبر داد.


   حبیب الله شیرازی گفت: تیم‌های لیگ برتری تنها تا ساعت 12 ظهر روز اول مردادماه فرصت دارند که قراردادهای خود را در هیئت‌های فوتبال سراسر کشور ثبت کنند. ما تا این تاریخ و زمان پذیرای باشگاه‌های تهرانی استقلال و پرسپولیس هستیم تا قرارداد بازیکنان‌شان را ثبت کنند.

وی در ادامه افزود: با توجه به بلاتکلیفی دو باشگاه راه آهن شهرری و نفت تهران در فصل جاری پذیرای این دو تیم در هیئت فوتبال استان تهران نبودیم و تنها قرارداد بازیکنان پرسپولیس و استقلال در هیئت فوتبال استان تهران ثبت شده است.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران با اشاره به فهرست بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در هیئت فوتبال استان تهران گفت: علیرضا محمد، محمد منصوری، شیث رضایی، هادی نوروزی، غلامرضا رضایی، محمد نوری، امیرحسین فشنگچی، مازیار زارع، حمید علی عسگری، سامان آقازمانی و روح الله سیفی؛ 11 بازیکنی هستند که از سال گذشته با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارند و این فصل باید در این تیم بازی کنند.

وی افزود: علی کریمی، مجتبی شیری، ابراهیم شکوری، رضا نورمحمدی، حسین بادامکی، علیرضا حقیقی، محمد نصرتی، میثاق معمارزاده و مهرداد اولادی نیز هر کدام قراردادهای جدیدی را با باشگاه پرسپولیس به امضا رسانده‌اند.

شیرازی در ادامه از ثبت قرارداد مربیان تیم پرسپولیس حمید استیلی، سعید عزیزیان و محسن عاشوری در هیئت فوتبال استان تهران خبر داد.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران همچنین در خصوص عملکرد باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: علی حمودی، میثم حسینی و جاسم کرار بازیکنانی هستند که در فصل نقل و انتقالات با تیم استقلال قرارداد امضا کرده‌اند. همچنین باشگاه استقلال قرارداد مهدی امیرآبادی، محسن یوسفی و حنیف عمران زاده را تمدید کرده است.
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها