عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

منتظري:امسال قهرماني حق استقلال است

منتظري:امسال قهرماني حق استقلال است
چهارشنبه 22 تیر 1390  11:24 ق.ظ

منتظري:امسال قهرماني حق استقلال است
 

بازيکن تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است که قهرماني در ليگ برتر يازدهم حق تيمش است.


   پژمان منتظري در جمع خبرنگاران با بيان اين که افتخار هر بازيکني است که در تيم ملي حضور داشته باشد، اظهار کرد: حضور در استقلال مسئوليت سخت‌تري است چون استقلال کمي از تيم ملي ندارد.

وي ادامه داد: تمرين‌هايمان را منظم انجام مي‌دهيم تا بتوانيم با قدرت در ليگ شرکت کنيم، هر چند بازي در ليگ برتر سخت است و ما بايد براي قهرماني تلاش کنيم و با توجه به بازيکنان خوبي که جذب کرده‌ايم، مي‌توانيم به مقام خوبي برسيم.

منتظري ادامه داد: بازيکنان خوبي در اختيار داريم و با وجود اين که مهره‌هاي زيادي را نسبت به فصل قبل از دست داده‌ايم مي‌توانيم با رفع مشکلات سال گذشته امسال به قهرماني ليگ دست پيدا کنيم. قهرماني امسال حق استقلال است.

بازيکن تيم فوتبال استقلال تهران معتقد است که سپاهان همچنان رقيب سرسختي براي تيمش براي قهرماني است و تيم‌هاي ذوب آهن، پرسپوليس و تراکتورسازي تبريز نيز براي قهرماني سد راه استقلال هستند.

منتظري در ادامه درباره خط خوردنش از تيم ملي نيز گفت: نظر کي‌روش را نمي‌دانم، ولي در تمرينات تيم ملي بسيار خوب تمرين کردم. سعي مي‌کنم در طول فصل با بازي‌هاي خوب به تيم ملي برسم، چرا که تا جام جهاني سه سال زمان باقي‌مانده است.

barandarrasht

barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها