عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مديرعامل سايپا به عيادت شجاعي رفت

چهارشنبه 22 تیر 1390  11:26 ق.ظ

حضور بازيکن اوساسونا در تمرين نارنجي‌پوشان

مديرعامل باشگاه سايپا به همراه سرمربي پيشين تيم فوتبال اين باشگاه به عيادت مسعود شجاعي رفت.

شب گذشته آرش کوشا به مناسبت فرا رسيدن ولادت حضرت علي اکبر(ع) و روز جوان به همراه مجتبي تقوي سرمربي پيشين تيم سايپا و حلاجيان معاونت فرهنگي و ارتباطات اين باشگاه به عيادت مسعود شجاعي رفتند.

شجاعي بازيکن تيم اوساسوناي اسپانيا در ديدار تيمش برابر رئال سوسيه‌داد دچار مصدوميت شديد و انگشت پايش دچار شکستگي شد.

در اين ديدار کوشا از مسعود شجاعي به عنوان يک بازيکن ارزشمند ملي ياد کرد که از تيمي مانند سايپا به فوتبال ملي و اروپا راه پيدا کرده و براي اين بازيکن جوان آرزوي سلامتي و موفقيت کرد. همچنين از سوي باشگاه لوح تقدير به همراه قابي از تصوير شجاعي با پيراهن سايپا به او اهدا شد.

مسعود شجاعي ضمن تقدير و تشکر از عيادت کوشا گفت: من توصيف‌هاي خوبي از بازيکنان سايپا از شما شنيده‌ام و اميدوارم در راهي که آغاز کرده‌ايد موفق باشيد.

قرار بود در اين جلسه ابراهيم صادقي کاپيتان سايپا نيز حضور داشته باشد که به دليل برگزاري اردو اين تيم در ترکيه در اين جلسه حضور نداشت.

قرار است شجاعي در روزهاي آينده در تمرين تيم اميد سايپا حاضر شود و با بازيکنان جوان اين تيم ديدار کند. اين بازيکن روز يکشنبه آينده به اسپانيا برمي‌گردد تا بعد از باز کردن گچ پايش تمرينات سبک را در تيم اوساسونا آغاز کند.

barandarrasht

barandarrasht
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 4334
دسترسی سریع به انجمن ها