عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ميلان مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد

ميلان مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد
چهارشنبه 22 تیر 1390  11:40 ق.ظ

آلگري:

ميلان مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد
 

سرمربي روسونري اعلام کرد تيمش کامل است و مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد.


  به نقل از توتو اسپورت، ماسيميليانو آلگري سرمربي ميلان که فصل گذشته اين تيم را پس از 6 سال بار ديگر به قهرماني در سري A رساند، اميدواري بسياري دارد تا در فصل پيش‌رو نيز بتوانند به قهرماني‌هاي مختلفي برسند.
آلگري در اين خصوص گفت: ما فصل آينده را در بهترين شرايط آغاز مي‌کنيم. ما تاکنون 4 بازيکن جديد به خدمت گرفته‌ايم که مي‌توانند وضعيت ما را نسبت به فصل گذشته نيز بهتر کنند. در نقاطي بازيکن استخدام کرديم که نياز بسياري به افزايش بازيکن داشتيم. طي فصل گذشته با دشواري‌هايي در زمينه کمبود بازيکن روبه‌رو بوديم که ما را مجبور کرد شيوه بازي‌مان را تغيير دهيم، اما با جذب چند بازيکن جديد سعي کرديم در فصل آينده از بروز اين مشکل جلوگيري کنيم.

سرمربي پيشين کالياري ادامه داد: احساس مي‌کنم اکنون تيم کاملي در اختيار دارم و مي‌توانم در فصل آينده به فتح همه جام‌ها فکر کنم. به دليل قهرماني در فصل گذشته با روحيه فوق‌العاده‌اي فصل را آغاز مي‌کنيم و تلاش خواهيم کرد تا پايان فصل آن‌را حفط کنيم.

 

barandarrasht

barandarrasht
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 4334
محل سکونت : گیلان
دسترسی سریع به انجمن ها