عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ميلان مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد

چهارشنبه 22 تیر 1390  11:40 ق.ظ

آلگري:

سرمربي روسونري اعلام کرد تيمش کامل است و مي‌تواند بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارد.

به نقل از توتو اسپورت، ماسيميليانو آلگري سرمربي ميلان که فصل گذشته اين تيم را پس از 6 سال بار ديگر به قهرماني در سري A رساند، اميدواري بسياري دارد تا در فصل پيش‌رو نيز بتوانند به قهرماني‌هاي مختلفي برسند.
آلگري در اين خصوص گفت: ما فصل آينده را در بهترين شرايط آغاز مي‌کنيم. ما تاکنون 4 بازيکن جديد به خدمت گرفته‌ايم که مي‌توانند وضعيت ما را نسبت به فصل گذشته نيز بهتر کنند. در نقاطي بازيکن استخدام کرديم که نياز بسياري به افزايش بازيکن داشتيم. طي فصل گذشته با دشواري‌هايي در زمينه کمبود بازيکن روبه‌رو بوديم که ما را مجبور کرد شيوه بازي‌مان را تغيير دهيم، اما با جذب چند بازيکن جديد سعي کرديم در فصل آينده از بروز اين مشکل جلوگيري کنيم.

سرمربي پيشين کالياري ادامه داد: احساس مي‌کنم اکنون تيم کاملي در اختيار دارم و مي‌توانم در فصل آينده به فتح همه جام‌ها فکر کنم. به دليل قهرماني در فصل گذشته با روحيه فوق‌العاده‌اي فصل را آغاز مي‌کنيم و تلاش خواهيم کرد تا پايان فصل آن‌را حفط کنيم.

barandarrasht

barandarrasht
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 4334
دسترسی سریع به انجمن ها