عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پاتو: ديدار مقابل اكوادور حكم فينال را دارد

پاتو: ديدار مقابل اكوادور حكم فينال را دارد
چهارشنبه 22 تیر 1390  01:40 ب.ظ

 

پاتو: ديدار مقابل اكوادور حكم فينال را دارد
 

مهاجم جوان تيم ملي فوتبال برزيل و ميلان ايتاليا بر اين باور است که ديدار مقابل اکوادور حکم فينال زودرس را براي آن‌ها دارد.


   الکساندر پاتو، مهاجم جوان تيم ملي فوتبال برزيل درباره ديدار آخر اين تيم در برابر اکوادور در مرحله گروهي جام ملت‌هاي آمريکاي جنوبي گفت که اين مسابقه براي ما حکم فينال را دارد و بايد در آن پيروز خارج شويم.

مهاجم تيم ميلان ايتاليا خاطر نشان کرد: بهتر است رويه تيم ملي آرژانتين را که در دو ديدار اول خود مساوي کرد، اما در ديدار آخر مقتدرانه پيروز شد، دنبال کنيم. ما هم بايد در ديدار مقابل اکوادور مقتدرانه ظاهر شويم و به مرحله يک چهارم نهايي صعود کنيم.

پاتو افزود: کسي فکر نمي‌کرد که از دو بازي فقط دو امتياز به دست آوريم، اما مطمئنا در ديدار مقابل اکوادور بهترين نمايش خود را ارائه خواهيم داد. اين مسابقه براي ما حکم فينال را دارد.

وي همچنين تصريح کرد: از انتقادها ناراحت نمي‌شوم، چرا که معتقدم انتقاد، انگيزه من را براي نمايش بهتر در بازي بعد زياد مي‌کند.

ژوليو سزار، دروازه‌بان تيم ملي فوتبال برزيل تاکيد کرد که بازي مقابل اکوادور جداي از دو بازي قبلي خواهد بود: مي‌توانيم نمايش ضعيف‌مان در دو بازي قبلي را از ذهن‌ها پاک کنيم. بايد در اين بازي فوتبال زيباي برزيل «جوجو بونيتو» را به نمايش گذاريم و طراوت و رونق را به فوتبال برزيل برگردانيم.

دروازه‌بان اينتر ايتاليا درباره انتقاد روز گذشته لوسيو از بازيکنان گفت: سخنان لوسيو کاملا به جا و کارساز بود، اما فقط خطاب به نيمار و گانسو نبود، بلکه تمام بازيکنان را در بر مي‌گرفت.

 
 

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها