عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

پيشنهاد1ميليون يورويي ناپولي به يونايتد

چهارشنبه 22 تیر 1390  01:40 ب.ظ

سران باشگاه ناپولي به دنبال آن هستند تا در اردوي تابستاني در ديداري دوستانه مقابل منچستريونايتد به ميدان بروند و دراين راستا حاضرند حتي دست به جيب شوند.

آئورلیو د لائورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی به دنبال آن است تا بازیکنانش پیش از حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا، باانجام چنین بازیهایی تجربیاتی را کسب کنند.

رئیس ناپولی در صحبتهایی اعلام کرد که درنظر دارد تا دیداری دوستانه را مقابل فینالیست فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا برای تیمش ترتیب دهد تا این دیدار در شهر ناپل برگزار شود.

د لائورنتیس به خبرنگاران گفت:« من به سران یونایتد پیشنهاد دادم تا با دریافت 1 میلیون یورو برای برگزاری دیداری دوستانه مقابل ناپولی به میدان بیایند و منتظر پاسخ مسئولان یونایتد هستم.»

رئیس باشگاه ناپولی ادامه داد:« هدف من این است که ناپولی در جمع تیمهای تراز اول قرار بگیرد، نه تنها در ایتالیا، بلکه در سطحی بین المللی. کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.»

ناپولی رقابتهای فصل گذشته سری آ را در رده سوم به پایان برد و مجوز حضوردر رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا رابه دست آورد.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823
دسترسی سریع به انجمن ها