عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تیموریان: خاطره جوانان را با خسرو و مجتبی تکرار می‌کنم

تیموریان: خاطره جوانان را با خسرو و مجتبی تکرار می‌کنم
چهارشنبه 22 تیر 1390  02:07 ب.ظ

 

تیموریان: خاطره جوانان را با خسرو و مجتبی تکرار می‌کنم
 
 
آندرانیک تیموریان با تیم ملی از اردوی اتریش بازگشت. او که حالا خود را استقلالی می‌داند

آندرانیک تیموریان با تیم ملی از اردوی اتریش بازگشت. او که حالا خود را استقلالی می‌داند اردوی تیم ملی در اتریش را اینگونه توصیف می‌کند: « اردوی اتریش مرا به یاد جام جهانی آلمان انداخت چرا که در آن سال هم برای اردو به اتریش آمده بودیم، در آن اردو رقابت‌ شدیدی بین بازیکنان بود و من هم تازه به تیم ملی دعوت شده بودم و در این اردو همه دوست داشتند که خودشان را به سرمربی تیم ملی نشان دهند و نظرش را جلب کنند.» آندو جو اردوی اتریش را بسیار مطلوب توصیف می‌کند: «همه بازیکنان بسیار منظم تمرین می‌کردند و جو بسیار خوبی در تیم حاکم بود. امکانات اردو هم بسیار خوب بود، کروش هم با وجود اینکه کم صحبت می‌کرد، ولی تاکید داشت برنامه‌های تاکتیکی اش اجرا شوند. از وقتی او به تیم ملی آمده، تمرین‌ها انضباط بیشتری پیدا کرده‌اند.»
تیموریان در ادامه درباره دلیل بازی نکردنش در دو بازی تدارکاتی تیم ملی در اتریش گفت: «پس از اولین بازی تدارکاتی در سالن بدنسازی با وزنه سنگین کار کردم که باعث شد از ناحیه پا دچار درد شوم. کروش هم تشخیص داد در مدت باقیمانده اردو با پزشک تیم تمرین آب درمانی کنم تا برای بازی با ماداگاسکار آماده شوم. حالا شرایط بسیار خوبی دارم و آماده‌ام در اردوی بعدی تیم ملی با قدرت حاضر شوم.»
بعید نیست تیموریان امروز با استقلال ثبت کند: «با اینکه هنوز قراردادم با استقلال ثبت نشده ولی قطعا فصل آینده در این تیم بازی می‌کنم. امیدوارم بار دیگر در این تیم خاطره تیم جوانان استقلال را که به همراه مجتبی جباری و خسرو حیدری قهرمان ایران شدیم، تکرار کنم. این را هم بگویم که اصلا نیازی به ثبت قرارداد نیست چون من زیرقولم نمی‌زنم.»
هافبک توانمند تیم ملی ایران در ادامه گفت: «استقلال امسال خیلی خوب یارگیری کرده است. دوست دارم با استقلال قهرمان ایران شوم ولی این کار بسیار سخت است، همه باید برای رسیدن به این مهم تلاش کنیم. ضمن اینکه هواداران هم انتظار قهرمانی از تیم دارند.» تیموریان در پاسخ به این سوال که خط دفاع استقلال را با توجه به جذب نشدن فرشید طالبی و جلال حسینی چگونه می‌بینید، می‌گوید: «من بازیکنی هستم که در شرایط خاصی می‌توانم در پست دفاع وسط هم بازی کنم، در زمان مربیگری سیموئز مدتی دفاع راست بودم و در طول فصل هم اگر شرایط ایجاب کند، می‌توانم چند بازی به‌عنوان دفاع وسط بازی کنم.»

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها