عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

احضار 12دانشجو به كميته انضباطي فقط به علت سؤال از مسئولين دانشگاه!

احضار 12دانشجو به كميته انضباطي فقط به علت سؤال از مسئولين دانشگاه!
چهارشنبه 22 تیر 1390  02:11 ب.ظ

در مقابل مماشات دانشگاه خليج فارس در برابر فتنه گران از صبح دوشنبه 30خرداد بيش از 12تن از فعالان جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي به كميته انضباطي احضار گشته و جمعي از ايشان تفهيم اتهام شده اند.
به گزارش «خبرنامه دانشجويان ايران»، اتهامات وارده بر تمامي اين افراد يكسان بوده و پيرامون حركت دانشجويان دانشگاه در سازمان مركزي در اعتراض به عدم پاسخگويي رياست دانشگاه و مجموعه تحت امر وي در طول 5سال دوران حضور وي در دانشگاه است.
اين برخورد شديد و سريع حراست دانشگاه با دانشجويان در حالي صورت مي گيرد كه حراست دانشگاه خليج فارس به لحاظ برخورد مسامحه جويانه و مماشات با عناصر منحرف و معلوم الحال دانشگاه زبانزد خاص و عام است.
چه اينكه در تحصن سال88 اين دانشگاه در آستانه انتخابات و حضور يكي از سران فتنه به اين دانشگاه هيچ يك از دانشجويان متحصن كه اغلب از عناصر ضد انقلاب بوده اند، به كميته انضباطي احضار نشدند.
برخورد سرسختانه با دانشجويان متحصن دانشگاه در حالي صورت گرفت كه هيچ اقدامي در برابر عناصر وابسته به گروهك سبز كه منويات خود را در نشريه انجمن اسلامي منعكس مي كنند، ندارد.
اخيرا اين گروهك در نشريه توقيفي خود تحت مطلبي با عنوان از مرگ بر بازرگان تا مرگ بر هاشمي، از مواضع كروبي، موسوي، موسوي خوئيني ها، يوسفي اشكوري، منتظري حمايت كرده بود و پيش از اين نيز در مطلبي جالب توجه با عنوان سرمايه اي در حبس نوشته بودند: امام تا پايان عمر به ابراهيم يزدي اعتماد كامل داشت! سكوت حراست و مسئولين دانشگاه با اين افراد در حالي است كه اين گروه با برگزاري هفتگي جلساتي با عنوان كافه كتاب كه در آن كتابهاي سروش، كديور معرفي و ترويج مي شود، سعي در يارگيري در دانشگاه دارد. گفته مي شود آقاي (ش) مسئول حراست دانشگاه كه در ايام انتخابات به شدت براي ميرحسين موسوي فعال بوده است نقش عمده اي در كشاندن دانشجويان مذهبي به كميته انضباطي و مماشات در برابر افراد مسئله دار دانشگاه دارد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها