عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

انصاري فرد:راه‌آهن از بلاتكليفي خارج شد

انصاري فرد:راه‌آهن از بلاتكليفي خارج شد
چهارشنبه 22 تیر 1390  03:22 ب.ظ

مدير عامل باشگاه راه‌آهن شهرري با بيان اين که تيمش پس از فروش به بخش خصوصي از بلاتکليفي خارج شده است، گفت: به آينده باشگاهش بسيار اميدوار است.

محمد حسن انصاري فرد گفت: سه‌شنبه شب نشستي چهار ساعته با خريداران باشگاه داشتيم که در آن جلسه تصميمات مهمي اتخاذ شد و در مجموع بگويم باشگاه از بلاتکليفي خارج شده است.

وي ادامه داد: در نشست ديشب پنج نفري که صاحبان شرکت‌هاي معتبري هستند و باشگاه را خريداري کرده‌اند ، نيز درباره برنامه‌هايشان براي باشگاه صحبت کردند و از من خواستند اولويت کار را تعيين کنم.

انصاري فرد در ادامه با بيان اين که در جلسه ديشب با خريداران درباره مشکلات مالي باشگاه ، بدهي‌ها و مطالبات فصل گذشته بازيکنان صحبت کرده است، خاطر نشان کرد: بر اساس قولي که خريداران دادند، امروز (چهارشنبه) بازيکنان را به باشگاه فراخوانديم تا 35 تا 40 درصد مطالبات فصل گذشته‌شان را به آن‌ها پرداخت کنيم. به اين ترتيب تعدادي از بازيکنان ما در آستانه تسويه حساب قرار گرفتند و برخي نيز تنها 15 درصد از طلبشان باقي‌مانده است.

مدير عامل باشگاه راه‌آهن شهرري در ادامه با بيان اين که در مدت بلاتکليفي باشگاه بازيکنان ما با وجود نگراني که داشتند انفرادي تمرين مي‌کردند، تصريح کرد: پس از پرداخت مطالبات بازيکنان تمرينات تيم به صورت گروهي آغاز شد، ولي هنوز سرمربي تيم مشخص نشده است.

انصاري فرد افزود: از خوشحالي بازيکنان بسيار خوشحالم و سعي مي‌کنيم در جلسه امروز با خريداران باشگاه درباره گزينه هاي سرمربيگري تيم صحبت و تصميم گيري کنيم. من همينجا از خريداران باشگاه به دليل تلاششان تشکر مي‌کنم.

وي در پايان گفت: درست است که فصل نقل و انتقالات را از دست داده‌ايم، ولي با اتفاقاتي که در دو روز گذشته رخ داده است، به آينده باشگاه بسيار اميدوارم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها