عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توز بر سه راهي رئال مادريد،اينتر و كورينتيانس

توز بر سه راهي رئال مادريد،اينتر و كورينتيانس
چهارشنبه 22 تیر 1390  03:25 ب.ظ

منچسترسيتي پيشنهاد 35 ميليون پوندي باشگاه کورينتيانس برزيل براي خريد کارلوس توس کافي ندانست و آن را ردکرد.
  مهاجم آرژانتيني «همشهري‌ها» پيش از اين در فاصله سال‌هاي 2004 تا 2006 در باشگاه سائوپائولو توپ مي‌زد. از همين رو برزيلي‌ها بسيار اميدوارند بتوانند اين مهاجم 27 ساله را بار ديگر در اختيار بگيرد. اينتر و رئال مادريد نيز از مشتريان مهاجم ساليان پيش منچستريونايتد و وستهام هستند. خود توز به دليل مسايل خانوادگي مي‌خواهد منچسترسيتي را ترک کند، گفته مي‌شود او جايش را به سمير نصري، مهاجم فرانسوي آرسنال خواهد داد.


گفتنی است، کورينتيانس براي بردن مهاجم مورد علاقه‌اش به سائوپائولو بايد رقم پيشنهاد‌اش را افزايش دهد. ماندن توز در ورزشگاه شهر منچستر که از اين پس «الاتحاد» خوانده خواهد شد. بستگي زيادي به نتيجه‌ گفت و گو‌ي منچسترسيتي و آتلتيکو مادريد بر سر سرخيو آگرو خواهد داشت. گفته مي‌شود داماد مارادونا اسپانيا را به مقصد ليگ برتر جزيره ترک مي‌کند. روبرتو مانچيني، سرمربي ايتاليايي سيتي از علاقمندان اين مهاجم 23 ساله به شمار مي‌رود.


برآورد مي‌شود حضور آگرو در منچستر 45 ميليون پوند خرج روي دست ليگ برتري‌ها بگذارد که اين هزينه بايد از فروش توز تامين شود. از اين گذشته مالکان عرب منچسترسيتي علاقه زيادي به سمير نصري، مهاجم آرسنال دارند.


هر چند منچستريونايتد هم مشتري اين هافبک فرانسوي است. اگر چه سرالکس فرگوسن در نشستي خبري در بوستن اعلام کرد: «او راهي اولدترافورد نخواهد شد و جاي ديگر خواهد رفت، با آنکه به باور اين سرمربي اسکاتلندي مقصد آتي بازيکن کنوني توپچي‌ها، منچسترسيتي خواهد بود، ولي گزارش ها حاکی از آن است که گفت و گو‌ها با آرسنال بر سر او پيشرفتي نداشته است.


در کمپ آبي‌ها عجله‌اي به چشم نمي خورد. خود توز قراردادي بلند مدت با اين تيم دارد و همين نکته منچسترسيتي را براي فروش او در موقعيت خوبي قرار مي‌دهد، تا جايي که بتواند رقم مورد نظر خود را براي او طلب کند. در اين ميان کورينتيانس بايد براي هدفش شتاب کند. از آن رو که بر اساس قوانين فوتبال برزيل تيم تنها تا 20 ژوئيه حق خريد و فروش بازيکنانشان را دارند.


کيا جورابچيان، مدير برنامه‌هاي توز در گفت و گو‌ با شبکه خبري «اسکاي نيوز» عنوان کرد:« گفت و گو‌ي بلند و دشواري است، زيرا پاي جابجايي بزرگي در ميان است و از همين رو کار روي آن ساده نيست. توز بايد هفته‌اي 200 هزار پوند درآمد داشته باشد و اين دست سائوپائولو است که حاضر باشد، پرداخت اين دستمزد را بپذيرد يا خير. چند باشگاه بزرگ اروپايي علاقمند خريد توز هستند. از جمله اينتر که پس از جدايي طلبي توز براي خريد او آمادگي‌اش بروز داده است. بايد منتظر ماند و ديد باشگاهي در اروپا و يا برزيل، کداميک مقصد آتي جام تيم ملي آرژانتين خواهد بود.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها