عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

توني:دوست داشتم مانند فان‌باستن شوم

توني:دوست داشتم مانند فان‌باستن شوم
چهارشنبه 22 تیر 1390  03:25 ب.ظ

مهاجم يوونتوس اعلام کرد مارکو فن‌باستن الگوي ورزشي وي بوده و دوست داشته روزي مانند او شود.

به نقل از سايت باشگاه يوونتوس، لوکا توني، مهاجم جديد بيانکونري علاقه بسياري به بازي مهاجم پيشين تيم ملي هلند و ميلان ايتاليا داشته و همواره آرزو داشته بتواند مانند او بازي کند.
توني در اين‌باره گفت: از زماني‌که به عنوان مهاجم مشغول به بازي شدم، دوست داشتم مانند فان‌باستن باشم. البته در دوران نوجواني علاقه بسياري به بازي ميشل پلاتيني داشتم زيرا آن‌موقع در پست هافبک تهاجمي بازي مي‌کردم. در تمام باشگاه‌هايي که بازي کردم، سعي مي‌کردم شيوه فوتبالم را به مهاجم افسانه‌اي هلند نزديک کنم، ولي بعيد مي‌دانم توانسته باشم مانند او بازي کنم.

توني در مورد حضور خود در يوونتوس نيز گفت: از اين‌که در 34 سالگي توانستم به عضويت تيمي مانند يووه درآيم بسيار خوشحالم و اميدوارم طي فصل آينده به تمام هدف‌هايي که داريم برسيم. همواره هوادار اين تيم بوده‌ام و پوشيدن پيراهن يووه برايم افتخار بزرگي است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها