عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

رحمتی در کنفرانس مطبوعاتی (2 و آخر): هیچ وقت با کاشانی صحبت نکردم و او را هیچ جا ندیدم/ من آقای خاص

رحمتی در کنفرانس مطبوعاتی (2 و آخر): هیچ وقت با کاشانی صحبت نکردم و او را هیچ جا ندیدم/ من آقای خاص
چهارشنبه 22 تیر 1390  03:42 ب.ظ

حرف‌های سیدمهدی رحمتی دروازه بان سپاهان مهم ترین موج خبری امروز را ایجاد خواهد کرد. به خصوص که او در این مصاحبه درباره حبیب کاشانی صحبت کرد. قسمت دوم حرف های رحمتی را بخوانید:

گناه من چیست؟

من طی این چهار سال فیکس تیم ملی بودم. تو بدترین شرایط و مصدومیت های شدید بهترین بازی ها را برای تیم ملی کشورم انجام دادم. بهترین بازی ها را برای تیم های باشگاهی ام از سپاهان و مس گرفته انجام دادم، چرا من را متهم می کنند؟ واقعا گناه من چیست؟  از همه طرف به من حمله می شود. آیا گناه من خوب بازی کردن است؟ هر روز در مطبوعات می خواندم که مهدی رحمتی در کمیته انضباطی، رحمتی منشوری می شود، رحمتی بالای سقف قرارداد امضا کرده و نمی تواند بازی کند؟ واقعا چرا؟ چرا برای من که دروازه بان ملی پوش هستم این همه حاشیه درست می کنند؟

من چند بار سردار عزیزمحمدی را دیدم

اینکه هر روز می گویند رحمتی به کمیته انضباطی احضار شد، رحمتی به علت توضیحات در سازمان لیگ حضور یافته درست نیست. من زمانی که در تهران و در فجر سپاه بازی می کردم، زیرنظر خود سردار عزیزمحمدی بودم. ایشان از تمام خلق و خوی من باخبر است. عزیزمحمدی اخلاقیات من را می شناسد. من طی این مدت هم حتی به سازمان لیگ رفتم اما نه به عنوان یک بازیکنن منشوری و متهم. بلکه خودم به دیدار آقای عزیزمحمدی رفتم. من حتی مواقعی رفتم که هیچ کس مرا ندید و حتی کسی خبر نداشت که من به دیدار ایشان رفتم.

از سپاهانی ها تشکر می کنم

من از همین جا از مدیران سپاهان از آقای سمعی نژاد مدیر مجموعه و اعضای هیات مدیره، از آقایان ساکت و فتاحی تشکر می کنم. من طی این دو سال زحمات زیادی به آنها دادم و از آنها تشکر می کنم. واقعا هیچ وقت محبت این آقایان را فراموش نمی کنم. من دوران خیلی خوبی را در اصفهان و تیم سپاهان گذراندم. من از سپاهان خاطرات خوبی داشتم، می دانم اقای ساکت دلخور است و در یکی، دو مصاحبه ای که از ایشان مشاهده کردم دیدم از دست من دلخور هستند، ولی من به خاطر این دو مصاحبه از ایشان دلخور نیستم و همیشه سپاسگزار ایشان هستم.

نیم فصل گفتم که می روم

من از نیم فصل به مدیران سپاهان و شخص آقای ساکت اعلام کردم که فصل بعد در سپاهان نخواهم ماند و به تهران خواهم رفت. باور کنید من از همان اول به خود آقای ساکت گفتم که فصل بعد به دلیل شرایط خانوادگی در تهران به فوتبالم ادامه خواهم داد و دلیلی بر دلخوری وجود نداشت.

من سه هفته مصدومیت را پشت سر گذاشتم

در یکی از روزنامه ها از قول آقای رشادی پزشک سپاهان نوشته شده بود که من مصدوم هستم و سه هفته نمی توانم بازی کنم. درست است من مصدوم بودم آن هم زمان حضورم در سپاهان بود. من مصدوم بودم و سه هفته ای که آقای رشادی گفته بود باید استراحت می کردم در تعطیلات نیم فصل بود که به استراحت پرداختم و خوب شد. اینکه گفته می شود در همین اردوی اتریش عکسی از من در یکی از مطبوعات چاپ شد که من پایم را گرفتم و احساس درد می کنم. در آن صحنه که من پایم را گرفتم، آندو در فاصله دو قدمی من به سمت من توپ را شوت کرد که من توپ را با پا دفع کردم و آن لحظه احساس درد کردم. اگر به خود شما هم از فاصله دو قدمی شوت محکمی بزنند چه با دست چه با پا، احساس درد نمی کنید؟

در سپاهان فقط یک بازی نکردم

من طی فصل گذشته ای که در سپاهان حضور داشتم، فقط در یک بازی حضور نداشتم و آن هم نظر کادر فنی بود. نه مصدوم بودم و نه محروم. فقط به خاطر استراحت دادن به بازیکنان اصلی بود که باید در جام باشگاه های آسیا هم حضور پیدا می کردیم. این فقط نظر کادرفنی بود.

شرط من سیدجلال نبود

اینکه از قول من نوشته بودند یکی از شروط من سیدجلال حسینی است، درست نیست. سیدجلال یکی از بزرگترین بازیکنان کشورمان است. او ملی پوش است و خودش می داند چه تیمی را انتخاب کند و چه چیز به صلاحش است. بیشتر تیم های لیگ برتری دنبال حسینی بودند و این دلیل نمی شود که یکی از شروط حضور من در استقلال، بودن سیدجلال است.  خدا را شکر که سیدجلال با سپاهان تمدید کرد و این حرف که از قول من چاپ کرده بودند که او یکی از شروط من برای حضور در استقلال است اشتباه بود.

من آقای خاص نیستم

اینکه من را آقای خاص معرفی کردند اشتباه است. من نه در باشگاه پرسپولیس، نه در شورای شهر و نه در هیچ کجای دیگر با آقای کاشانی صحبت نکردم و ایشان را ندیدم. اینکه می گویند یکی از شرایط های من حضور نداشتن دروازه بان های این تیم است کاملا غلط است. تمام رقیبان من از دوستان صمیمی من هستند که در این بین در مورد حقیقی هم همین را صدق می کند. حقیقی یکی از دوستان نزدیک من است و همه دیدند که در تیم ملی هم چه رفاقتی بین ما وجود داشت. این چه حرفی بوده که آقای کاشانی زده است که من گفتم قرارداد من مشروط بر حضور نداشتن حقیقی یا رحمان احمدی است. وقتی حقیقی دروازه بان آزاد تیم بود، وقتی قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده بود، مگر می شود که من بیایم بگویم حقیقی نباشد؟ یا اینکه وقتی رحمان احمدی قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده، بیایم بگویم احمدی نباید در تیم باشد؟

حرف‌های مرا در سایت شخصی‌ام بخوانید

اینکه گفته می شود امسال سال حاشیه من است درست نیست. درست است بعضی اتفاقات باعث درست شدن حاشیه ها می شود. آیا واقعا خود من می خواهم؟ اینکه هرکس از من و به نقل از من می آید برای خود حرف هایی می زند، معلوم است که حاشیه درست می شود. من از همین جا اعلام می کنم که به لطف خدا و دوستان، من یک سایت شخصی برای خود راه اندازی کرده ام و از این به بعد فقط و فقط در سایت خودم مصاحبه می کنم و هر حرفی که در سایت خودم زدم حقیقت دارد و از شما دوستان خواهش می کنم هیچ حرفی را غیر از صحبت های من در سایت شخصی ام چاپ و باور نکنند.

دنبال بازارگرمی نیستم

من هیچ وقت دنبال بازارگرمی نبودم و اینکه بخواهم خودم را مطرح کنم نیستم. همانطور که در صحبت هایم گفته بودم به مسوولان سپاهان اعلام کردم که من این فصل در تهران بازی خواهم کرد. اینکه می گویند به خاطر پسرم آمدم درست است. بله من می خواستم او در تهران به تحصیل بپردازد. اینکه می گویند اصفهان مگر مدرسه های بدی دارد این نبود. من احساس کردم پسرم در تهران می تواند بهتر درس بخواند. اتفاقا اصفهان بهترین مدارس تحصیلی را دارد. من بعد از اینکه در سایت شخصی ام اعلام کردم در تهران به فوتبال ادامه خواهم داد، اولین نفری که به من زنگ زد از استقلال و مدیر روابط عمومی باشگاه بود. من حتی قبل از اردوی اتریش به خود آقای پورحیدری گفتم من در استقلال خواهم بود و هیچ مصاحبه ای از من از اینکه بگویم به فلان تیم می روم یا فلان جا نخواهید دید. من به شما قول دادم و مطمئن باشید با استقلال قرارداد خواهم بست.

از مظلومی شناخت کامل دارم

من با خود آقای پورحیدری که الان در کنار بنده نشستند، در تیم ملی شاگردشان بودم و حتی با خود آقای مظلومی در مس همکاری داشتم و زیر نظر ایشان کار کرده ام و شناخت کاملی از پرویزخان دارم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها