عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كاظمي:اگر تكليف راه آهن و نفت مشخص نشود ليگ را 16 تيمي برگزارمي كنيم

كاظمي:اگر تكليف راه آهن و نفت مشخص نشود ليگ را 16 تيمي برگزارمي كنيم
چهارشنبه 22 تیر 1390  03:42 ب.ظ

دبير سازمان ليگ برتر فوتبال كشورمان گفت:اگر تكليف باشگاه هاي راه آهن و نفت تهران تا زمان تعيين شده مشخص نشود اين سازمان مجبور است ليگ يازدهم فوتبال را 16 تيمي برگزار كند.
به گزارش گل به نقل از  ايرنا،حدود 20 روز ديگر مسابقات فصل يازدهم ليگ برتر فوتبال آغاز مي شود و اكثر باشگاه ها پس از جذب بازيكنان و مربيان مورد نظر اردوهاي آماده سازي خود را آغاز كرده اند. با اين حال هنوز تكليف باشگاه هاي راه آهن و نفت تهران مشخص نيست. راه آهن كه به تازگي در فرابورس عرضه شده است و معلوم نيست در تهران مي ماند يا به مشهد مي رود. نفت تهران هم با توجه به اينكه در استان مركزي هيچ نهاد خصوصي حاضر نشده امتياز اين تيم را خريداري كند هنوز در وضعيت بلاتكليفي به سر مي برد. مشكل اين دو باشگاه باعث شد تا فدراسيون فوتبال با تاكيد سازمان ليگ نامه هايي را تهيه كند و براي مسئولان راه آهن و نفت بفرستد.آنها موظف هستند تا هفته آينده وضعيت تيمشان را مشخص كنند، در غير اينصورت اگر اين دو تيم تا زمان مشخص شده نسبت به رفع ابهامات اقدامي نكنند احتمال 16 تيمي شدن ليگ وجود دارد.
'علي كاظمي' دبير سازمان ليگ روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا، در اين خصوص تصريح كرد: ما به اين دو باشگاه ضرب الاجل نداديم. به فدراسيون فوتبال اعلام كرديم اگر باشگاههاي راه آهن و نفت تهران نتوانند مشكلاتشان را برطرف كنند مسئوليت حقوقي و تبعات ناشي از عدم اقدام به موقع بر عهده سازمان ليگ نيست و متوجه خود باشگاه است.
وي ادامه داد: سازمان ليگ پس از انتقال يا ماندن قطعي اين دو تيم، امور مربوطه را پيگيري و قوانين كنفدراسيون فوتبال آسيا (afc)را در خصوص اين دو باشگاه بررسي مي كند.
دبير سازمان ليگ درخصوص احتمال 16 تيمي شدن ليگ هم تاكيد كرد: قصد ما اين نيست كه از تعداد تيم ها كم كنيم.تمام تلاش ما اين است تا با همان 18 تيم به كارمان در ليگ ادامه دهيم،‌ ولي اگر اين تيم ها شرايط لازم را پيدا نكردند ملزم مي شويم در چارچوب قانون ليگ را 16 تيمي كنيم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها