عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

پورحیدری: با رحمتی طوری قرارداد بسته‌ایم که هیچ‌وقت نباید مصدوم شود

پورحیدری: با رحمتی طوری قرارداد بسته‌ایم که هیچ‌وقت نباید مصدوم شود
چهارشنبه 22 تیر 1390  04:16 ب.ظ

صبح امروز کنفرانس مطبوعاتی مهدی رحمتی دروازه‌بان جدید تیم فوتبال استقلال برگزار شد که حاوی نکات مهمی بود. در یکی از قسمت‌های مصاحبه رحمتی، سوالی مطرح شد مبنی بر اینکه آیا یک دروازه‌بان دوم با کیفیت در استقلال به او لطمه‌ای وارد می‌کند یا نه؟ که این سوال درباره شایعاتی است که پیرامون رویه رحمتی در حذف رقبا به گوش می‌رسد.

به گزارش سایت گل، اما در حالی‌که رحمتی در این‌باره اظهارنظری نکرد و مسوولیت پاسخ را متوجه باشگاه استقلال دانست، منصور پورحیدری سرپرست تیم به ناآگاه میان بحث آمد و رشته بحث را در دست گرفت. پورحیدری گفت: در زمان من که مربی استقلال بودم دو دروازه‌بان یک سطح وجود داشت. عابدزاده و بابازاده آن زمان رقیبان هم بودند. درست است که عابدزاده یک سرو گردن از بابازاده بالاتر بود، ولی ما دو دروازه‌بان خوب داشتیم که مکمل هم بودند. پورحیدری در ادامه درباره سوالی مبنی بر اینکه اگر رحمتی دچار مصدومیت شود، آن وقت چه می‌شود؟ که پورحیدری پاسخ داد: در یکی از بندهای قرارداد رحمتی قید شده است که اصلا این دروازه‌بان نباید مصدوم شود. البته این را به شوخی گفتم. این سیاست باشگاه بود که دروازه‌بانی هم‌سطح رحمتی در باشگاه نباشد ولی این دلیل نمی‌شود که دروازه‌بانی سطح پایین جذب کنیم. ما الان دروازه‌بانانی هستند که می‌آیند و تست می‌دهند و دروازه‌بانانی هم هستند که در حال مذاکره با آنهاهستیم. انشاءالله تا قبل از پایان فصل نقل و انتقالات دروازه‌بانی جذب خواهیم کرد که بتواند ذخیره مطمئنی برای مهدی رحمتی باشد و بتوانیم فصلی موفق را پشت‌سر بگذاریم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها