عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

کعبی:با مس به توافق رسیدم ولی فعلا نمی توانم ثبت کنم/فوتبالیست ها اول به پول فکر می کنند

کعبی:با مس به توافق رسیدم ولی فعلا نمی توانم ثبت کنم/فوتبالیست ها اول به پول فکر می کنند
چهارشنبه 22 تیر 1390  04:16 ب.ظ

اگر تصمیمات حسین کعبی به طور ناگهانی عوض نشود قرار است او در مس کرمان بازی کند.کعبی در این مورد می گوید:« با مس مذاکره کردم و قرار شد به این تیم بروم ولی چون قراردادم با استیل آذین فسخ نشده است، نمی توانم ثبت کنم.من به قولی که به مرفاوی دادم وفا کردم،در ضمن مشکل بدنسازی ندارم چون یک مربی خصوصی به من تمرین می دهد و از لحاظ آمادگی مشکلی نیست.»
 او در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب درستی انجام دادی تاکید می کند:«فکر کنم اکثر انتخاب هایم درست بوده در ضمن فوتبالیست ها همه به خاطر پول تیم انتخاب می کنند. هرکس به تیمی می رود اول به خاطر پول است و بعد رسیدن به تیم ملی.حالا قسمت بود که ما با استیل آذین سقوط کنیم ولی انتخابم اشتباه نبود. حرفم این است که اگر تومباکووبچ می ماند قطعا تیم نمی افتاد. تمرینات این مربی فوق العاده بود.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها