عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آرزويم حضور اسنايدر در اولدترافورد است

آرزويم حضور اسنايدر در اولدترافورد است
چهارشنبه 22 تیر 1390  04:22 ب.ظ

بازيكن تيم فوتبال منچستريونايتد آرزو مي‌كند هافبك ايتاليايي اينترميلان هرچه سريع‌تر به اولدترافورد نقل مكان كند.
 گري نوويل در گفت‌وگو با شبكه اسكاي، گفت: آرزو مي‌كنم هرچه زودتر وسلي اسنايدر را با پيراهن منچستر در اولدترافورد ببينم.
اين بازيكن هميشه متعصب و كنارگرفته شياطين سرخ افزود: پس از پل اسكولز، من‌يونايتد نياز به يك هافبك دفاعي و مياني دارد كه بهترين گزينه، اسنايدر است. همان بازيكني كه از مدت‌ها قبل يونايتد در صدد است به خدمت گيرد.

وي ادامه داد: فكر مي‌كنم با آمدن اسنايدر به منچستر، شاهد تحول تازه‌اي در تيم باشيم و قابليت‌هاي فني خط مياني افزايش يابد.
اين اظهارات در حالي از جانب وي عنوان شد كه شب گذشته مذاكرات رودرروي تيم انگليسي با نمايندگان هافبك 27 ساله و باشگاه اينترميلان برگزار شد. از اين رو برخي منابع نزديك به تيم قهرمان ليگ برتر خبر از تحقق اين انتقال به ساعاتي ديگر موكول كردند.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها