عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

رئیس باشگاه کورینتیانس: ما پیشنهاد 40 میلیونی خود برای جذب تبس را افزایش نمی دهیم

رئیس باشگاه کورینتیانس: ما پیشنهاد 40 میلیونی خود برای جذب تبس را افزایش نمی دهیم
چهارشنبه 22 تیر 1390  04:39 ب.ظ

باشگاه کورینتیانس اعلام کرد برای جذب تبس پیشنهادی 40 میلیون یورویی به مسئولان سیتی ارائه کرده است.
مسئولان کورینتیانس اعلام کردند یکشنبه برای جذب تبس با باشگاه من سیتی مذاکره کرده اند.  رئیس باشگاه کورینتیانس می گوید:" من برای بازی برزیل در کوپا آمه ریکا به آرژانتین سفر کرده بودم و در آنجا با تبس مذاکره کردم. ما پیشنهادی بسیار خوب به مسئولان سیتی ارائه کرده ایم و اگر آن را رد کنند ما دیگر پیشنهاد خود را افزایش نخواهیم داد."
این در حالی است که مسئولان سیتی اعلام کرده اند برای فروش مهاجم آرژانتینی خود پیشنهادهای کمتر از 56 میلیون یورو را نخواهند پذیرفت.
گفته می شود کیا جورابچیان مدیر برنامه های تبس اعلام کرده اگر پیوستن این بازیکن به کورینتیانس منتفی شد برای او یک تیم دیگر پیدا خواهم کرد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها