عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مدرسه تابستانی معماری آکادمی ایتالیا و دانشگاه تهران برپا می شود

مدرسه تابستانی معماری آکادمی ایتالیا و دانشگاه تهران برپا می شود
چهارشنبه 22 تیر 1390  04:56 ب.ظ

مدرسه تابستانی معماری داخلی آکادمی داموس ایتالیا و دانشگاه تهران، شهریورماه جاری در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، این مدرسه تابستانی برای نخستین بار در ایران با همکاری دانشکده معماری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و مشارکت دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه هنر، دانشکده معماری دانشگاه سوره، جامعه مهندسان معماری داخلی ایران و مرکز مطالعات مشترک ایران و ایتالیا با موضوع طراحی رستوران، کافی شاپ و فست فود روزهای 13 تا 26 شهریورماه برپا می شود.

در این مدرسه، دو نفر از استادان برجسته آکادمی داموس ایتالیا به همراه چند تن از استادان با تجربه داخلی در حوزه معماری داخلی تدریس می کنند.

این دوره ویژه معماران داخلی، طراحان، معماران، طراحان صنعتی برنامه ریزی شده و آشنایی با مبانی هنر، طراحی و نرم افزارهای تخصصی در نظر گرفته شده، برای شرکت کنندگان ضروری است.

آموزشهای این دوره به زبان انگلیسی و با ترجمه همزمان فارسی برگزار و در پایان دوره، به شرکت کنندگان مدرک بین المللی آکادمی داموس اعطا می شود.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها