عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

حاج صفی:دیگر مشکل خروج از کشور ندارم/با امیرخان بین سه تیم اول هستیم

حاج صفی:دیگر مشکل خروج از کشور ندارم/با امیرخان بین سه تیم اول هستیم
چهارشنبه 22 تیر 1390  05:14 ب.ظ

من هم با اميرخان و مسوولان تراكتورسازي صحبت كردم و آنها به خاطر منافع ملي تصميم گرفتند من در تركيه تيم را همراهي نكنم

احسان حاج صفي، مدافع چپ تيم ملي همراه تراكتورسازي به اردوي تركيه نرفت تا در اصفهان بماند و تمرين‌هاي اختصاصي انجام دهد.

او در این مورد می گوید:« «ترابيان و دستيار كروش با من صحبت كردند و گفتند بدنت را آماده نگه دار تا بعد از بازگشت تيم ملي از اردوي اتريش به جمع ساير بازيكنان اضافه شوي. من هم با اميرخان و مسوولان تراكتورسازي صحبت كردم و آنها به خاطر منافع ملي تصميم گرفتند من در تركيه تيم را همراهي نكنم.»
 در حالي كه تيم ملي در اتريش بود و تراكتورسازي حالا اردوي تركيه خود را پشت سر مي‌گذارد احسان حاج صفي در اصفهان تمرين‌هاي اختصاصي خود را انجام مي‌دهد.
حاج صفي در اين باره مي‌گويد: «هر روز سي چهل دقيقه مي‌دوم تا بدنم را آماده نگه دارم.»
حاج‌صفي از حل مشكل خروجي‌اش صحبت مي‌كند و مي‌گويد: «خوشبختانه از وقتي سرباز شدم مشكل خروجي‌ام حل شد. بعد از هجدهم تير ماه ديگر مشكلي براي خروج از كشور ندارم و به راحتي مي‌توانم همراه تيم ملي به اردوهاي خارجي بروم.»
حاج‌صفي اميدوار است بعد از كسب دو عنوان قهرماني متوالي با سپاهان اين بار با تراكتورسازي هم روزهاي موفقي را پشت سر بگذارد: «خدا را شكر با بازيكناني كه مسوولان تراكتورسازي جذب كردند تيم خوبي شديم. مطمئنم امسال با مديريت اميرخان يكي از رتبه‌هاي اول تا سوم ليگ را كسب مي‌كنيم و سهميه آسيايي مي‌گيريم البته اگر دچار بدشانسي نشويم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها