عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

اعتراض مرفاوی به سازمان لیگ:مگر استقلال به من بدهکارنیست؟پس چراقراردادهایش را ثبت میکند؟

اعتراض مرفاوی به سازمان لیگ:مگر استقلال به من بدهکارنیست؟پس چراقراردادهایش را ثبت میکند؟
چهارشنبه 22 تیر 1390  05:16 ب.ظ

استقلال باشگاهی است که به خیلی ها بدهکار است و باید بدهی خود را پرداخت کند اما اکنون نزدیک به یکسال و سه ماه است استقلال تعهدش را نسبت به قرارداد من زیرپا گذاشته است

صمد مرفاوی با مس کرمان در اردوی ترکیه به سر می برد . او تقریبا اکثر خرید های خود را انجام داده است . او با اینکه دومین فصل حضور خود را در مس پشت سر می گذارد اما هنوز از باشگاه استقلال طلب دارد و این باشگاه تلاشی برای پرداخت این بدهی ندارد .

مرفاوی به ثبت قرارداد بازیکنان استقلال اعتراض دارد و اینکه این باشگاه قانون را زیر پا می گذارد " باشگاه استقلال به من و امثال من بدهکار است و طبق قانون سازمان لیگ باشگاهی که بدهکار باشد نمی تواند قرارداد بازیکنان خود را ثبت کند پس باشگاه استقلال چطور توانسته قرارداد بازیکنان خود را ثبت کند . این قانون برای همه تنظیم شده است و وقتی استقلال بدهکار است چرا به این باشگاه اجازه داده می شود تا قرارداد بازیکنانش را ثبت کند. من به قانون مداری سازمان لیگ و عزیزمحمدی اعتقاد کامل دارم و وقتی آنها چیزی را قانون می کنند به آن پایبند هستند اما نمی دانم چرا در این مورد قانون اجرا نمی شود . استقلال باشگاهی است که به خیلی ها بدهکار است و باید بدهی خود را پرداخت کند اما اکنون نزدیک به یکسال و سه ماه است استقلال تعهدش را نسبت به قرارداد من زیرپا گذاشته است و اکنون آنها بدون توجه به قانون قرارداد بازیکنان خود را ثبت می کنند. اگر این قانون در فوتبال ایران وجود دارد باید اجرا هم شود. "
 مرفاوی وضعیت مس را مثبت ارزیابی کرد و کمپ ترکیه را راضی کننده دانست " کمپ خوبی در ترکیه برپا کردیم و تمرینات فشرده ای را بازیکنان مس پشت سر گذاشته اند . بازی تدارکاتی راضی کننده ای هم انجام داده ایم و با اینکه تیم ترکیه ای به شدت خشن بازی می کرد اما بازیکنانم با اینکه در افت بدنی تمرینات بدنسازی بودند نمایش خوبی در این بازی از خود نشان دادند . مس هنوز دو سهمیه لیگ برتری دارد و ما به دنبال جذب دو بازیکن هستیم و با آنها به توافق رسیدیم که قرار است ظرف روزهای آینده در ترکیه به ما اضافه شوند . "

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها