عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

ذوالفقارنسب:پرسپوليس هميشه مدعي است

ذوالفقارنسب:پرسپوليس هميشه مدعي است
چهارشنبه 22 تیر 1390  05:41 ب.ظ

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: به علت اينکه در مسافرت بودم در جلسات کميته فني باشگاه شرکت نداشتم و در جلسات آتي اين کميته حضور پيدا مي‌کنم.

بیژن ذوالفقارنسب گفت: طی روزهای اخیر به مسافرت رفته بودم و نتوانستم در جلسات کمیته فنی باشگاه پرسپولیس شرکت کنم. دلیل غیبتم تنها همین مسئله بود و عاملی دیگری باعث عدم حضورم در نشست‌های کمیته فنی نشد.

وی همچنین شرایط جاری تیم فوتبال پرسپولیس را مطلوب خواند و گفت: با توجه به فعالیت‌های خوبی که باشگاه در فصل نقل و انتقالات داشته، تیم خوبی برای فصل آینده تدارک دیده شده است. امیدوارم در فرصت باقیمانده تا شروع لیگ تیم بیشتر تقویت شود تا شاهد تیمی قدرتمند در هفته‌های آغازین لیگ برتر باشیم.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از حضور بازیکنان ملی پوش در ترکیب تیم فوتبال این باشگاه گفت: تیم روندی آماده سازی را به خوبی طی کرده است و با حضور نفرات ملی پوش انسجام و هماهنگی مجموعه بیشتر و بهتر خواهد شد.

ذوالفقارنسب با اشاره به بزرگی تیم پرسپولیس گفت: تیم‌هایی در حد پرسپولیس همیشه مدعی قهرمانی هستند. این تیم ظرفیت بالایی دارد اما برای موفقیت باید برنامه ریزی صحیح داشته باشد و در کمال آرامش این برنامه را به اجرا درآورد. کار کردن با محوریت این دو مورد مهم در نهایت منجر به موفقیت خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد، دعوتنامه حضور در کانون پیشکسوتان پرسپولیس را دریافت کرده است اما در خصوص دلایل غیبتش در نشست قدیمی های این تیم گفت: در تهران نبودم. اگر هم در تهران بودم شاید در این نشست شرکت می کردم.

گفتنی است، ذوالفقارنسب طی سال‌های 1353 تا 1359 در تیم فوتبال پرسپولیس بازی کرده و طی این مدت از بازیکنان تاثیرگذار سرخپوشان بوده است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها