عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تيموريان:مي‌خواهم از استقلال به اروپا برگردم

تيموريان:مي‌خواهم از استقلال به اروپا برگردم
چهارشنبه 22 تیر 1390  05:46 ب.ظ

بازيکن جديد تيم فوتبال استقلال گفت: يکي از روزنامه‌ها نوشته بود که فوتبال آندرانيک تيموريان تمام شده اما من با اعتماد به نفس مي‌گويم تنها 27 سالم است و دوست دارم بار ديگر از فوتبال ايران به اروپا بروم.

آندرانيک تيموريان که امروز قراردادش را با باشگاه استقلال در هيئت فوتبال استان تهران به ثبت رساند، گفت: در وهله اول دوست دارم از باشگاه پرطرفدار تراکتورسازي تبريز شروع کنم. من يک سال بسيار خوب را در آن جا پشت سر گذاشتم. سردار جعفري، خطيبي، ابهران و کادر سرپرستي و فني تراکتور سال قبل زحمات زيادي کشيدند و من امسال عذرخواهي بزرگي به اين باشگاه و قلعه‌نويي و ستار همداني بدهکارم. شرايط به گونه‌اي بود که بايد در تهران بازي مي‌کردم. با وجود اينکه با تراکتورسازي هم صحبت کرده بودم اما پس از گفت‌وگو با خانواده‌ام تصميم گرفتم تهران را انتخاب کنم و خوشحال هستم که انتخابم استقلال با سابقه درخشانش است.

وي افزود: بايد از فتح‌الله زاده، جويباري و اميري و منصور پورحيدري که پيگير کارهايم بودند کمال تشکر را کنم. از پرويز مظلومي هم بايد تشکر کنم. من 9 سال پيش در خدمت استقلال بودم. به هر حال استقلال باشگاهي بزرگ با پيشينه‌اي طلايي است و اميدوارم بتوانم که به لحاظ اخلاقي و فوتبالي به استقلال کمک کنم.

تيموريان در پاسخ به اين سوال که بسياري معتقدند با حضور شما و جذب ساير بازيکنان استقلال مدعي اصلي کسب عنوان قهرماني در ليگ يازدهم است، گفت: فکر مي‌کنم فتح‌الله زاده به غير از آندرانيک تيموريان بازيکنان خوبي جذب کرده است. روي کاغذ استقلال جزو بهترين‌هاي ليگ آينده است. اما پرسپوليس و ساير تيم‌ها هم کار مي‌کنند. فوتبال هر روز پيشرفت مي‌کند. خوشحالم که رسانه‌ها و مردم استقلال را مدعي اصلي قهرماني مي‌دانند اما بايد در روي زمين شايستگي‌هاي خود را ثابت کنيم و قهرمان فصل 91 ـ 90 شويم.

وي در پاسخ به اين سوال که شما سال‌ها با مجتبي جباري رفاقت داشته‌ايد و اکنون در کنار او بايد با ساير بازيکنان مياني استقلال از جمله کيانوش رحمتي رقابت کنيد، گفت: سال‌هاست با آقا مجتبي رفاقت دارم. براي کيانوش رحمتي هم احترام زيادي قائلم اما يکي از بزرگ‌ترين افسوس‌هاي من رفتن آشوبي از استقلال است. از رفتن او خيلي ناراحت شدم. با اين حال مي‌دانم که فوتبال فراز و نشيب دارد. امسال بايد براي موفقيت استقلال رقابت سالمي در تمرين‌ها به وجود بيايد و در نهايت اين سرمربي است که بازيکنان را انتخاب مي‌کند.

تيموريان در پاسخ به اين سوال که آيا فکر مي‌کنيد مي‌توانيد از استقلال بار ديگر به اروپا برگرديد گفت: در يکي از روزنامه‌ها مطلبي را نوشته بودند و گفته بودند که فوتبال آندرانيک تيموريان تمام شده است. اما من تازه 27 سال دارم و اکنون با اعتماد به نفس مي‌گويم دوست دارم که دوباره به اروپا بروم و با نشان دادن توانايي‌هايم در آنجا بازي کنم. اما فعلا بازيکن استقلال هستم و تمام تلاشم، موفقيت اين تيم است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها