عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون

فیلم‌های سینمایی آخر هفته در تلویزیون
چهارشنبه 22 تیر 1390  06:19 ب.ظ

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی«بی سلاح»، «موج گرما»، «گنج‌های سیرا مادره»، «آخرین مهلت»، «دائی هانس»، «روش جنگ»، «رامونا و بیزوس»، «پس از پایان»، «سلطان شبکه»، «بازرس مورس»، «کلید ازدواج»، «فرار بزرگ»، «خبرچین»، «پادشاه دیوانه 1»، «خروس جنگی»، «اورژانسی»، «الماس 13»، «ما ازآینده ایم»، «پیمان» و «یک تیر و دو نشان» پنجشنبه و جمعه 23 و 24 تیرماه ازشبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «بی‌سلاح» به کارگردانی ویلیام فیلیپس محصول سال 2010 کانادا پنجشنبه 23 تیر ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می‌‌شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی پل گروس خواهید دید: «مونتانا کید» خلافکاری است که توسط گروهی ازتبهکاران تحت تعقیب قرار دارد. او که از سوی دولت آمریکا محکوم به اعدام شده است در آخرین لحظات از مرگ نجات می‌یابد، اما به دلیل خطای ردیابی اسبش به جای غرب ازشمال (کانادا) سر در می‌آورد.

***********************
فیلم سینمایی «موج گرما» به کارگردانی گریگور اشنیتزر محصول سال 2008 کشور آلمان پنجشنبه 23 تیرماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: دکتر «مارتینا فشنر» متخصص در زمینه هیدرولوژی (آب شناسی ) است. تحقیقات گسترده او نشان می‌دهد که آلمان با تهدید کم آبی در صورت تغییرات جوی روبروست. او تلاش می‌کند نتیجه تحقیقات خود را به مسئولان امور ارائه داده و آنان را نسبت به خطرات احتمالی آگاه نماید.
سوزانا سایمون در فیلم سینمایی «موج گرما» به ایفای نقش پرداخته است.

***********************
فیلم سینمایی «گنج‌های سیرا مادره» پنجشنبه 23 تیرماه ساعت 24 دقیقه بامداد از شبکه یک روی آنتن می‌رود.
فیلم سینمایی «گنج‌های سیرا مادره» داستان چند نفرجوینده طلاست که درمکزیک به جستجوی طلا می‌روند. گرچه به طلا دست می‌یابند، ولی به خاطرحرص و طمع، زندگیشان به فاجعه تبدیل می‌شود.

همفری بوگات و والتر هیوستن درفیلم سینمایی «گنج‌های سیرا مادره» محصول سال 1948 کشورآمریکا به کارگردانی جان هیوستن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

**********************
فیلم تلویزیونی «آخرین مهلت» جمعه 24 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: دکترصالح معتمدی از جوانان نخبه دانشگاهی به همراه تیم تحقیقاتی خود پس از دوسال تلاش شبانه روزی موفق شده است، دستگاه نانو فیلترایون (تصفیه آب بوسیله فن آوری نانو) طراحی و در پایلوت آزمایشگاهی آماده ساخت کند. وقوع یک آلودگی ناخواسته دربستریکی ازرودخانه‌های تصفیه آب شهری باعث می‌شود تا مسئولین به دکترصالح فشار بیاورند.
آشا محرابی و پویا امینی در فیلم تلویزیونی «آخرین مهلت» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مجید یوسفی بازی کرده‌اند.


شبکه دو
فیلم سینمایی «دائی هانس» به کارگردانی میکائیل ریندل و تهیه کنندگی نانی اربن پنجشنبه 23 تیر ماه ساعت 14:30 در قالب برنامه «سینماآفتاب» از شبکه دو سیما پخش می‌‌شود.
در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: «هانس هربست» یک متخصص تعمیرات و مکانیک خودروهای قدیمی است که در کارش از شهرت و اعتبار بالایی برخوردار است. هانس مرد بسیار جدی و عبوسی است که به دلیل جدایی از همسرش، به تنهایی زندگی می‌کند. تقریبا هیچکس تحمل اخلاق سرد و بی روح او را ندارد و خود او نیز تنهایی را ترجیح می‌دهد.
فریتزکارل، تینا رولند و النا لیگ در فیلم سینمایی «دائی هانس» محصول سال 2009 آلمان بازی کرده‌اند.

************************
فیلم سینمایی «روش جنگ» 20 دقیقه بامداد پنجشنبه 23 تیرماه از شبکه دو پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده: دیوید ولف همراه با دو نفر برای عملیات سری به خاورمیانه می‌روند و بعد از انجام عملیات و طی گذشت مدتی به کشور باز می‌گردند، ولی در هنگام ورود به واشنگتن توسط نیروهای امنیتی دستگیر می‌شود.

ج. سیمونس و کوبا گودینگ در فیلم سینمایی «روش جنگ» به کارگردانی جان کارتر و تهیه کنندگی رابرت بالن تین محصول سال 2006 آمریکا به ایفای نقش پرداخته‌اند.

************************
فیلم سینمایی «رامونا و بیزوس» به کارگردانی الیزابت آلن وتهیه کنندگی دنیس دی نوی جمعه 24 تیرماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی سلنا گومز، جوئی کینگ و سیرا مک کورمیک درمورد رامونا دختر کوچک و دوست داشتنی است که خیال پردازی‌های او زبانزد عام است. خانواده کوییمبی به تازگی بدلیل این که پدر خانواده شغل خود را از دست داده است دچار مشکلات مالی شده‌اند به نحوی که مادر خانواده با زحمت شغلی پاره وقت پیدا می‌کند تا بتواند مانع از فروپاشی خانواده شود.
فیلم سینمایی «رامونا و بیزوس» محصول سال 2010 آمریکا است.

*************************
فیلم تلویزیونی «پس از پایان» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان جمعه 24 تیرماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: مریم صدر که مبتلا به بیماری دیابت است، به همراه دوستش رویا در حال اسباب کشی و نقل مکان به آپارتمان جدیدی است. مریم به خاطر مقصر دانستن همسر خود بهنام در تصادفی که بهنام راننده بوده و منجر به مرگ پدرش و آسیب دیدگی خودش شده، از او طلاق می‌گیرد و همچنین از خانه پدری خود نقل مکان می‌کند، تا به نحوی گذشته خود را فراموش کند.
آتنه فقیه نصیری، بهناز جعفری، نیما رییسی و فرخ نعمتی دراین فیلم به ایفای نقش پرداختند.


شبکه سه

فیلم سینمایی «سلطان شبکه» به کارگردانی رام کوپال وارما و با بازی آمیتا باچان پنجشنبه 23 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
فیلم سینمایی «بازرس مورس» پنجشنبه 23 تیر ماه ساعت 16:15 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: با پیدا شدن جسد بی سر و دست و پا در رودخانه، بازرس مورس با دستیارش دنبال قاتل به دانشگاه رفته تا از اساتید و رئیس دانشگاه تحقیقاتش را انجام دهد و قتل دیگری صورت می‌گیرد و در نهایت متوجه می‌شود که یکی ازاساتید آنجا که زمانی با مورس هم دانشگاهی نیز بوده، دچار سرطان شده با حسادت نسبت به اطرافیان خود دست به قتل‌های متعدد می‌زند.

جوهان توان و کوین واتلی در فیلم سینمایی «بازرس مورس» به کارگردانی هربرت ویس محصول سال 2000 آمریکا و انگلستان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

*************************
فیلم سینمایی «کلید ازدواج» به کارگردانی داود موثقی و تهیه کنندگی خسرو امیرصادقی پنجشنبه 23 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی علیرضا خمسه، نادر سلیمانی و فاطمه صامتی آمده: جوانی برای سیزدهمین بار به خواستگاری می‌رود. او که از دفعات مراجعه برای خواستگاری تجربیاتی اندوخته است، سعی می‌کند با رفع همه اشتباهات گذشته و فراهم کردن امکانات لازم این بار موفق شود.

*************************
فیلم سینمایی «فرار بزرگ» به کارگردانی جوهان استورکس پنجشنبه 23 تیرماه ساعت 24 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «فرار بزرگ» با بازی استیون مک کویین و جیمز گارنرآمده: هفتاد و شش زندانی انگلیسی در کشور آلمان نقشه‌ای برای فرار می‌کشند و تونل زیرزمینی می‌کنند، اکثر آنها دستگیر می‌شوند و عده کمی هم فرار می‌کنند.
فیلم سینمایی «فرار بزرگ» محصول سال 1963 کشور آمریکا است.

*************************
فیلم سینمایی «خبرچین» به کارگردانی دانت لام و با بازی نیک چیونگ و نیکولاس تس محصول سال 2010 هنگ کنگ، جمعه 24 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

************************
*فیلم سینمایی «پادشاه دیوانه 1» به کارگردانی دیوید کارسون محصول سال 2000 کشورهای آلمان، انگلیس و آمریکا جمعه 24 تیرماه ساعت 15 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان درمورد ورجینیا دخترجوانی است که با پدرش در کنار پارکی سرسبز زندگی می‌کند. مادرش آنها را در زمانی که 7 ساله بوده ترک کرده است. او در یک شب به طور اتفاقی از دیوار زمان عبور می‌کند و به دوران فرمانروایی شاهزاده وندل می‌رود.
کیمبرلی ویلیامز، پاسلی واسکوت کوهن درفیلم سینمایی«پادشاه دیوانه 1» بازی کرده‌اند.

***************************
فیلم سینمایی «خروس جنگی» جمعه 24 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم سینمایی «خروس جنگی» در مورد زن و شوهری است که تصمیم می‌گیرند مدتی جایشان را با هم عوض کنند. قرار گرفتن در جایگاه یکدیگر برای هر کدام ماجرایی را به وجود می‌آورد.
مریلا زارعی، رضا عطاران و کیومرث ملک مطیعی در فیلم سینمایی «خروس جنگی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی بازی کرده‌اند.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «اورژانسی» به کارگردانی کانتز، محصول سال 2010 کشور آمریکا و با بازی برایان آستین گرین و جفری کومبز پنجشنبه 23 تیر ساعت 15:30 از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.

************************
جمعه 24 تیرماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» فیلم سینمایی «الماس13» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آسیا آرجنتو، الیور مارشال وجرارد دیپاردیو می‌بینیم: مت مأمور پليسي است كه درمي‌يابد بهترين دوستش فرانك كه رابطه دوستيش با او به سال‌ها پيش بازمي‌گردد، با سوء استفاده از موقعيتش در نيروهاي پليس، تبديل به يكي از بزرگترين عوامل توزيع و فروش و همچنين حمل‌ونقل مواد مخدر در شهر شده است.

فیلم سینمایی «الماس 13» محصول کشورهای فرانسه و بلژیک درسال 2009، به کارگردانی گیلز بهات و تهیه کنندگی چارلز جیلی برت ساخته شده است.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «ما از آینده‌ایم» 40 دقیقه بامداد روز جمعه 24 تیرماه به کارگردانی آندری مالییوکو از شبکه تهران پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده: چهار پسر جوان به طور اتفاقی به زمان جنگ جهانی دوم بازگشته و خود را درگیر حوادث آن می‌بینند، آنها تلاش فراوان کرده تا با به دست آوردن نشانه‌ای باز گردند.
فیلم سینمایی «ما از آینده‌ایم» محصول سال 2008 کشور روسیه در ژانر درام، ماجراجویی، فانتزی و جنگی ساخته شده است.

***********************
فیلم سینمایی «پیمان» جمعه 24 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: تیت یک محکوم به حبس ابد در حین انتقال به زندان با کمک دوستش، مارشال را می‌کشد و می‌گریزد. مت و کلانتر به دنبال یافتن تیت رهسپار می‌شوند. تیت به خانه مت می‌رود و به انتقام کشته شدن برادرش توسط مت، زن و دختر مت را می‌کشد. مت به دنبال انتقام از تیت پایش به شهر دیگری کشیده می‌شود.

لوک پری، سی توماس هاول و کیم کوتس درفیلم سینمایی «پیمان» به کارگردانی آرماند ماسترویانی محصول سال 2008 کشور آمریکا بازی کرده‌اند.


سیمای استان ها

فیلم تلویزیونی «یک تیر و دو نشان» به کارگردانی اسماعیل میهن دوست و تهیه کنندگی محرم علی کلیج روزجمعه 24 تیر ماه ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: محمود مهندس نفت و اهل آبادان است. او به خاطر کارش مدام بین آبادان و تهران در سفر است. محمود مرادی خانواده دوست است و به همین دلیل تصمیم می‌گیرد در تعطیلات پیش رو مرخصی بگیرد تا خانوادگی به مسافرت بروند.

رویا افشار، معصومه بافنده، شهنام شهابی، مهدی پرویش و اسماعیل محرابی در فیلم تلویزیونی «یک تیر و دو نشان» بازی کرده‌اند

 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
mohammad_43

mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 34231
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها