عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

نیمه شعبان اومد راسخونی ها دلم گرفت

نیمه شعبان اومد راسخونی ها دلم گرفت.
چهارشنبه 22 تیر 1390  08:34 ب.ظ

سلام

نیمه شعبان سال 1432 یا 1390 هم اومد آقامون 1117 ساله شد خیلی دلم گرفته آخه عمرمون داره تمام میشه راسخونی ها 

روز و شب روز شب روز شب ...... چقدر زود می گذره بچه که بودم نیمه شعبان همه جشن می گرفتند خیابون ها چراغونی بود مادرم بهم می گفت حسین برو شیرینی بیار

واقعا خیلی دلم واسه کودکی هام تنگ شده بچه ها ی راسخونی  آیت الله وحید خراسانی فرمودند راس ساعت 11 شب نیمه شعبان دعای فرج بخونید بچه ها امسال دیگه شب نیمه شعبان دیگه برای خودمون چیزی نخوایم فقط آقا رو بخوایم مطمئن باشید در پرتو ظهور آقا مشکلات ما ها هم حل می شه 

راستی یادتون نره ما ها رو هم دعا کنید راسخونی ها رو هم دعا کنید از مدیریت مجموعه تا پایین ترین عضو راسخون که من باشم رو دعا کنید  انشاء الله همه مشکلات با عنایت آقا حل میشه جوانان ازدواج می کنند اونهایی که دانشگاه نرفتند می رند  اونهایی که حوزه می خوان برن قبول بشن  اونهایی که مریض دارن مریضوشن شفا پیدا کنه اونهایی که عزیزی تو سفر دارند یوسف شون برگرده در نهایت هم یوسف فاطمه (س)هم ظهوره کنه انشاء الله

باز هم دلم گرفت ...................

اللهم عجل لولیک الفرج

مدیر تالار مهدویت

مدیر تالار فلسفه و کلام

id l4i: hoosianp_rasekhoon

mail yahoo:  hoosianp@yahoo.com

ان الوصول الی الله سفر لا یدرک الی بامتطاء الیل 
رسیدن به لقاء پروردگار میسور نیست مگر با درک نشاهه شب

hoosianp2011

hoosianp2011
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 1682

پاسخ به:نیمه شعبان اومد راسخونی ها دلم گرفت.
چهارشنبه 22 تیر 1390  11:12 ب.ظ

ان شاء الله كه دوران ما بياد و تا عمري باقي مونده بتونيم ايشون رو زيارت كنيم و در ركابشون باشيم

به اميد اون روز

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214

پاسخ به:نیمه شعبان اومد راسخونی ها دلم گرفت.
سه شنبه 4 مرداد 1390  06:27 ب.ظ

نقل قول ahmadfeiz

ان شاء الله كه دوران ما بياد و تا عمري باقي مونده بتونيم ايشون رو زيارت كنيم و در ركابشون باشيم

به اميد اون روز

royal2030

royal2030
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 35
دسترسی سریع به انجمن ها