عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

يورش مزدوران علي عبدالله صالح به مردم همزمان با مذاكرات فرستاده آمريكا در صنعا

يورش مزدوران علي عبدالله صالح به مردم همزمان با مذاكرات فرستاده آمريكا در صنعا
چهارشنبه 22 تیر 1390  11:55 ب.ظ

نيروهاي طرفدار علي عبدالله صالح حملات سنگين خود عليه انقلابيون در شهرهاي صنعا، تعز و ديگر شهرهاي كشور را از سر گرفتند.
نيروهاي صالح با تانك، سلاح هاي سنگين و توپخانه به شهر تعز يورش بردند كه بر اثر آن دو تن از انقلابيون كشته و دو نفر ديگر زخمي شدند.
در صنعا پايتخت يمن و شهرهاي ديگر اين كشور حملات بي وقفه نيروهاي امنيتي علي عبدالله صالح همچنان ادامه دارد.
اين در حالي است كه همزمان با افزايش اين حملات فرستاده آمريكا به يمن با رهبران حزب كنگره ملي حاكم و معاون علي عبدالله صالح و پسر وي ديدار و درباره انتقال فوري حاكميت به «عبد ربه منصور هادي» گفت وگو كرد.
از سوي ديگر انقلابيون يمن با تظاهرات خود از آمريكا خواستند دست از سر انقلاب يمن بردارد و بيش از اين در امور داخلي اين كشور دخالت نكند.
جوانان انقلابي يمن تاكيد كردند كه آمريكا به بهانه پاسخگويي به خواست مردم يمن در حقيقت در پي رسيدن به اهداف سياسي خود در اين كشور است جوانان انقلابي يمن همچنين اظهار داشتند كه آمريكا و عربستان قصد دارند از به نتيجه رسيدن انقلاب يمن جلوگيري كنند.
معترضان يمني تاكيد كردند علي عبدالله صالح تنها در يك صورت مي تواند به كشور بازگردد و آن هم براي محاكمه است.
«حسن لقمان» عضو دفتر اطلاع رساني ميدان التغير صنعا نيز گفت، مخالفت با حاكميت آمريكا و كشورهاي حوزه خليج فارس در يمن يكي از هدف هاي اصلي انقلاب يمن بود و ادامه اين حاكميت از سوي انقلابيون قابل قبول نيست.
وي تاكيد كرد: همه اقشار مختلف مردم يمن با تسلط آمريكا مخالف هستند حتي احزاب ديدار مشترك نيز به صف انقلابيون پيوسته و با ابتكار شوراي همكاري خليج فارس مخالفت كرده است.
لقمان افزود: مبارزه در يمن با همه گزينه ها ادامه خواهد داشت حتي اگر جوانان ميدان التغيير مجبور به انتخاب گزينه مسلحانه براي دفاع از انقلاب شوند.
وي گفت: حوادث شهر تعز موجب مي شود تا مردم يمن براي دفاع از انقلاب و تحقق خواسته هاي خود بيش از پيش مصمم تر شوند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها