عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

از نوشته بسيجي شهيد «رمضانعلي ميرزايي نعيمي»

از نوشته بسيجي شهيد «رمضانعلي ميرزايي نعيمي»
چهارشنبه 22 تیر 1390  11:59 ب.ظ

عاشق شدم، شناختم، شتافتم
من عشق داشتم به خدا ،او را شناختم و شتافتم براي ديدارش و در اين راه به شهادت رسيدم. امام عصر خميني را از روبه رو نديدم ولي هميشه برايش دعا كردم و از شما پدر و مادر عزيزم مي خواهم كه صبور و بردبار باشيد و براي ظهور امام زمان(عج) دعا كنيد و از خدا بخواهيد كه طول عمر به امام عنايت فرمايد. تا آخر جان خود مي خواهم در راه اهداف انقلاب اسلامي بجنگم و اسلام را به سر حد نهايي بالا برده و از درگاه ايزد منان خواستارم كه مستضعفان بر مستكبران پيروز و دست شرق و غرب را از اين كشور عزيزمان كوتاه كند و اسلامي آزاد و آباد به رهبري مجاهد كبير و بنيان گذار جمهوري اسلامي خميني بت شكن داشته باشيم. مادر و خواهرم دلم مي خواهد بعد از شهادتم زينب گونه باشيد.
مادرم مرا ببخش و مرا حلال كن كه با تو خداحافظي نكردم چون امكان داشت شما مانع جبهه رفتن من شويد و من ايمانم اجازه نمي داد كه در اينجا بمانم و دوستانم در جبهه شهيد شوند.
به نظر من هيچ كامي شيرين تر از شهادت در راه الله و اسلام و امام نيست. ما مسئول هستيم و بايد جوابگوي اين خونها باشيم.
ستاد كنگره شهداي كسليان سوادكوه

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214
دسترسی سریع به انجمن ها