عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

از نوشته بسيجي شهيد «رمضانعلي ميرزايي نعيمي»

از نوشته بسيجي شهيد «رمضانعلي ميرزايي نعيمي»
چهارشنبه 22 تیر 1390  11:59 ب.ظ

عاشق شدم، شناختم، شتافتم
من عشق داشتم به خدا ،او را شناختم و شتافتم براي ديدارش و در اين راه به شهادت رسيدم. امام عصر خميني را از روبه رو نديدم ولي هميشه برايش دعا كردم و از شما پدر و مادر عزيزم مي خواهم كه صبور و بردبار باشيد و براي ظهور امام زمان(عج) دعا كنيد و از خدا بخواهيد كه طول عمر به امام عنايت فرمايد. تا آخر جان خود مي خواهم در راه اهداف انقلاب اسلامي بجنگم و اسلام را به سر حد نهايي بالا برده و از درگاه ايزد منان خواستارم كه مستضعفان بر مستكبران پيروز و دست شرق و غرب را از اين كشور عزيزمان كوتاه كند و اسلامي آزاد و آباد به رهبري مجاهد كبير و بنيان گذار جمهوري اسلامي خميني بت شكن داشته باشيم. مادر و خواهرم دلم مي خواهد بعد از شهادتم زينب گونه باشيد.
مادرم مرا ببخش و مرا حلال كن كه با تو خداحافظي نكردم چون امكان داشت شما مانع جبهه رفتن من شويد و من ايمانم اجازه نمي داد كه در اينجا بمانم و دوستانم در جبهه شهيد شوند.
به نظر من هيچ كامي شيرين تر از شهادت در راه الله و اسلام و امام نيست. ما مسئول هستيم و بايد جوابگوي اين خونها باشيم.
ستاد كنگره شهداي كسليان سوادكوه

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214
دسترسی سریع به انجمن ها