عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

دووميداني 10 سهميه المپيك را مي خواهد

پنج شنبه 23 تیر 1390  12:00 ق.ظ

سرپرست فدراسيون: بهترين نتايج را در تاريخ مسابقات قهرماني آسيا كسب كرديم

سرپرست فدراسيون دووميداني اعتقاد دارد ملي پوشان با جابه جاكردن چندين ركورد ملي و كسب مدال هاي رنگارنگ بهترين نتايج تاريخ دووميداني را در مسابقات قهرماني آسيا كسب كردند.
تيم ملي دووميداني ايران كه با 24ورزشكار در نوزدهمين دوره مسابقات قهرماني آسيا در كشور ژاپن شركت كرده بود با كسب 2 طلا، 2 نقره و 2 برنز، به كشورمان بازگشت. آشتياني سرپرست فدراسيون دووميداني با ابراز خرسندي از نتايج كسب شده توسط ملي پوشان در اين رقابتها در گفت وگويي به تشريح آخرين وضعيت رشته دووميداني با ابراز خرسندي از نتايج كسب شده توسط ملي پوشان دراين رقابتها در گفت وگويي به تشريح آخرين وضعيت رشته دووميداني پرداخته كه گزيده اي از صحبت هاي وي در ادامه مي آيد:
¤ اگرچه در كسب سهميه ناكام بوديم، اما به جرأت مي گويم بهترين نتايج كاروان دووميداني ايران در مسابقات قهرماني آسيا كسب شد. در اين مسابقات ركوردهاي بيشماري در دوها، پرتاب پرشهاي مسابقات قهرماني آسيا جابجا شد و نمايندگان كشورمان هم توانستند 3 ركورد ملي خود را بهبود بخشند. ضمن اينكه اكثر دووميداني كاران ركوردهاي تمريني خود را دراين مسابقات شكستند. اين نتايج ازنظر من رضايت بخش بود.
¤ در پرش نيزه و پرتاب چكش بسيار ضعيف ظاهر شديم. متأسفانه پرش بانيزه درسالهاي اخير حواشي اش بيش از بار فني اش رشد پيدا كرده بود به همين خاطر درحد انتظار ظاهر نشد.
¤ تيم دوي امدادي ايران با وجود اينكه رنگ مدالش برنز بود، اما بهترين و با ارزش ترين مدال ايران بشمار مي رود. من سالها مسئوليت دوهاي امدادي را برعهده داشتم و اگر فراموش نكرده باشيد بارها عنوان كرده بودم كه در آينده اي نزديك شاهد اتفاقي خوشايند در اين ماده خواهيم بود و بالاخره هم وعده ها با كسب اولين مدال تاريخي اين رشته در آسيا محقق شد.
¤ سپهرزاد براي اولين بار مدال طلا دهگانه مسابقات قهرماني آسيا را براي كشورمان به ارمغان آورد كه براي ما بسيار ارزشمند است. اين ركورد قابل پيش بيني بود چرا كه براي رسيدن به اين مهم زحمات زيادي را متحمل شده است.
¤ احسان حدادي در شرايط نامناسب جوي مجبور به پرتاب شد و از نظر من ركورد بدي نبود در صورتي كه مطمئن هستم اگر اين شرايط نبود قطعا ركورد بهتري را ثبت مي كرد.
¤ به اهالي ورزش اطمينان مي دهم در مسابقات آتي 10 سهميه المپيك را از آن خود كنيم.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 20214
دسترسی سریع به انجمن ها